مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نمایندگان پرسپولیس ، سپاهان و استقلال در تیم منتخب هفته

نمایندگان پرسپولیس ، سپاهان و استقلال در تیم منتخب هفته

روز گذشته شاهد برگزاری تمام دیدارهای هفته ششم لیگ برتر بودیم و برای اولین بار تمام دیدارهای یک هفته در یک روز انجام شد و به پایان رسید. مطابق هر هفته از این رقابت‌ها برخی بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم‌های خود داشتند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:

دروازه بان: مهرداد بشاگردی (هوادار)

گلر هوادار روز فوق العاده ای مقابل آلومینوم داشت و اگر بگوییم یک تنه برای تیمش یک امتیاز دشت کرد بیراه نگفته‌ایم. بشاگردی ۶ مهار موفق و یک خروج موفق مقابل حریف اراکی از خودش به نمایش گذاشت و برخی از این سیوها موقعیت‌های ۱۰۰ درصد گل حریف بود.

مدافع راست: مهدی شیری (پرسپولیس)

پرسپولیس در دیدار مقابل صنعت نفت با تصمیم یحیی گل محمدی به سیستم و روش بازی قبلی خود یعنی سیستم ۴ دفاعه بازگشت و این موضوع با حضور دوباره مهدی شیری در پست دفاع راست و عملکرد قابل قبول او در این نقطه از زمین همراه بود که روز کم اشتباهی را پشت سر گذاشت و اجازه نفوذ بن حریف از این جناح کمتر داده شد. شیری پاس گل خوبی هم به سرلک داد تا بازی خوبش را تکمیل کند.

مدافع میانی: عزت اله پوزقاز (سپاهان)

بازگشت پورقاز به ترکیب اصلی سپاهان هم برای خود او و هم برای این تیم خوش یمن بود و باعث شد به سه هفته ناکامی طلایی پوشان پایان داده شود. پورقاز و گولسیانی زوج خوبی در خط دفاع در سه فصل اخیر تشکیل دادند و هماهنگی خوبی دارند و در کلین شیت سپاهان در این دیدار موثر ظاهر شدند. این بازیکن روی یک نفوذ به موقع یکی از دو گل تیمش را هم به ثمر رساند.

مدافع میانی: سیاوش یزدانی (استقلال)

بازی استقلال و گل گهر آن بازی جذاب و تماشاگر پسندی که انتظار می‌رفت نبود و موقعیت‌های آنچنانی روی دروازه دو تیم خلق نشد و دلیلش عملکرد محتاطانه و بازی بسته دو تیم بود. بازی کم نقص خط دفاعی دو تیم هم بی تاثیر نبود و در این میان سیاوش یزدانی عملکردی بهتر از سایرین داشت. او ۷ بار توپگیری داشت و ۲ قطع پاس و ۳ دفع توپ از خودش به نمایش گذاشت تا چهره برتر خط دفاعی تیمش باشد.

مدافع چپ: حسن نجفی (نساجی)

دیدار پرگل و جذاب نساجی - پیکان بازیکنان خوب زیادی داشت که یکی از آنها حسن نجفی، مدافع چپ تیم نساجی بود که استارت‌هایش و سرعت بالایی که در نفوذها داشت خط دفاعی تیم حریف را چند بار در طول بازی آزار داد. او یک پاس گل برای تیمش در این بازی به ثبت رساند و سه ارسال موفق دیگر هم داشت که با بدشانسی به ثمر ننشست تا در نتیجه تساوی تیمش موثر ظاهر شده باشد.

هافبک دفاعی: اکبر ایمانی (تراکتور)

هافبک دفاعی تیم فوتبال تراکتور زیر نظر سرمربی کروات دوباره شکوفا شده و بعد از مدتی که عملکرد همیشگی را نداشت دوباره در ترکیب تیمش خوش می‌درخشد. ایمانی در بازی با تیم سابقش بهترین عملکرد را میان همبازیان خود داشت. او ۱۳ بازپسگیری توپ در کنار ۵ نبرد هوایی موفق و ۳ تکل موفق و ۵ قطع پاس داشت تا مقابل فشار حملات پدیده به خوبی ایستادگی کرده باشد و در برتری تیمش موثر ظاهر شود.

هافبک دفاعی: میلاد سرلک (پرسپولیس)

سرلک در دیدار با صنعت نفت و در شرایطی که بازی برای تیمش گره خورده بود گل زیبایی به ثمر رساند و سه امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد. ولی این تنها دلیل انتخاب سرلک به عنوان ستاره زمین نیست. او ۹۶ درصد پاس‌هایش به مقصد رسید و ۸ بازپسگیری توپ داشت و ۲ شوت در چهارچوب که آمار خیلی خوبی است.

هافبک هجومی: فرشاد احمدزاده (سپاهان)

هافبک تیم فوتبال سپاهان که عملکردش در هفته‌های قبل با انتقادات زیادی همراه بود مقابل فجر سپاسی ستاره تیمش بود. احمدزاده در پست جدیدی که نویدکیا از او بازی گرفت به خوبی جواب داد و علاوه بر یک پاس گل، ۴ پاس کلیدی و سه دریبل موفق و ۱۰ نبرد موفق در طول بازی داشت تا یک تنه خط هافبک فجری‌ها را آزار دهد و در برتری تیمش نقش موثری ایفا کند.

مهاجم: لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان)

پریرا شاید ایده‌آل ترین مهاجم در سیستم و سبک کاری جواد نکونام باشد و هرچقدر سنش بالا می‌رود هم تاثیر محسوسی روی کیفیت بازی او دیده نمی‌شود. پریرا مقابل ذوب آهن در بیشتر نبردهای هوایی تیمش موفق عمل کرد و با استفاده از قدرت بدنی خودش خط دفاعی حریف را آزار داد و تک گل سه امتیازی بازی را هم به ثمر رساند. اگر او خوش شانس بود دو فرصت گلزنی دیگر هم در این بازی در اختیار داشت و می‌توانست از آن استفاده کند و اختلاف را بیشتر کند.

مهاجم: محمد عباس زاده (تراکتور)

ستاره فصل قبل تراکتور در خط حمله مدتی بود که دیگر آن عملکرد همیشگی را نداشت و انتقاداتی هم از او صورت گرفته بود ولی او هم مثل چند بازیکن دیگر تیمش زیر نظر سولدو به روزهای اوج نزدیک می‌شود. عباس زاده به جز تک گلی که به ثمر رساند دو موقعیت خطرناک دیگر که یکی از آنها زمینی و دیگری هوایی بود روی دروازه پدیده ایجاد کرد و یکی از برترین بازیکنان هفته در پست خط حمله بود.

مهاجم: ابراهیم صالحی (پیکان)

زدن دو گل برای یک مهاجم کافی است تا در تیم منتخب هفته قرار بگیرد ولی این تنها دلیل حضور صالحی در این ترکیب نیست. او علاوه بر دو گلی که به ثمر رساند ۳ شوت در چهار چوب داشت و ۱۳ نبرد موفق در محوطه جریمه حریف از خودش به جا گذاشت و ۳ تکل موفق هم داشت تا ستاره تیمش باشد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نمایندگان پرسپولیس ، سپاهان و استقلال در تیم منتخب هفته»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..