مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
توئیت علی باقری درباره دیدار با مقامات کویتی: توافق برای ایجاد افق‌های جدید

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری اعلام کرد در دیدار‌های امروزش با مقامات کویتی، طرفین توافق کرده‌اند که افق‌های جدید در روابط دو کشور را با اراده و تلاش مشترک پدیدار سازند. صراط:

علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان پنج‌شنبه شب در پیامی توئیتری در خصوص دیدار‌های دیپلماتیک خود در کویت اعلام کرد که در این دیدارها، طرفین برای گشودن افق‌های جدید در روابط دوجانبه توافق کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، علی باقری کنی در توئیتر نوشت: «امروز در کویت در دیدار دوستانه با دکتر احمدناصر المحمدالصباح، وزیر خارجه و وزیر مشاور در امور هیأت وزیران و با حضور مجدی الظفیری، قائم مقام وزیر خارجه و ولید علی الخبیزی، معاون کشور‌های آسیایی وزارت خارجه، توافق کردیم افق‌های جدید در روابط دو کشور را با اراده و تلاش مشترک پدیدار سازیم.»
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توئیت علی باقری درباره دیدار با مقامات کویتی: توافق برای ایجاد افق‌های جدید»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..