مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی‌ها

ارسلان مطهری پس از تساوی مقابل گل‌گهر در خصوص ممانعت از حضور بازیکنان خارجی استقلال در این بازی اظهار داشت: من هم در رختکن و از طریق کادر فنی متوجه این موضوع شدم. شوکه شدیم. نمی‌دانم چه بگویم. این مسائل تیم را به هم می‌ریزد و در روند نتیجه‌گیری تأثیر می‌گذارد.

وی در مورد اینکه استقلال موقعیت‌هایی داشت و آنها را از دست داد، عنوان کرد:‌ باید در ادامه بهتر شویم و این تنها چیزی است که باید به آن فکر کنیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد کیفیت این مسابقه گفت: نیمه اول بازی فیزیکی بود. در نیمه دوم ما سوار بازی بودیم و خود بازیکنان گل‌گهر هم این را می‌دانند می‌توانستیم از تک موقعیت‌ها استفاده کنیم اما در کل آنطور که دل‌مان می‌خواست بازی نکردیم. باید واقعیت را قبول کنیم و غیر از این هر حرفی بزرگنمایی است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی‌ها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..