مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اولویت مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در برنامه وزیر آموزش و پرورش

اولویت مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در برنامه وزیر آموزش و پرورش

«رحمت الله نورزی»  با اشاره به معرفی «یوسف نوری» ‌ برای تصدی کرسی وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش سابقه کار در آموزش و پرورش را دارد و سطوح مدیریتی در این نهاد را طی کرده و کارنامه و رزومه مثبتی از خود به جا گذاشته است.

وی ابراز امیدواری کرد نوری با کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس، سکان هدایت این وزارتخانه را بر عهده گرفته و آموزش و پرورش را از شرایط فعلی خارج کند.

نماینده مردم علی آباد کتول گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، آموزش و پرورش سنگ بنای نظام است و اساس توسعه هر کشوری از این نهاد انجام می‌شود. از طرفی براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اهمیت دادن به این بخش بسیار مهم است.


نوروزی ادامه داد: وزیر جدید آموزش و پرورش در هزاره‌ای که به دانایی محوری معروف است، باید بتواند تا سال ۱۴۰۴ و بر اساس برنامه هفتم توسعه سبب تحول در این بخش شده و کارهای مهمی که دراین بخش قرار بوده انجام شود و به سرانجام نرسیده را اجرایی کند.

وی رتبه بندی معلمان و معیشت فرهنگیان را دو موضوع مهم پیش روی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: در سال‌های اخیر شرایط زندگی و معیشت فرهنگیان دچار مشکلاتی شده بود در حالی که باید فرهنگیان به جای دغدغه معیشت به دنبال مسائل آموزشی و یافته‌هایی علمی و جدید این بخش باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر جدید آموزش و پرورش باید در موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان بازنگری اساسی کرده و موضوع مدارس فرسوده را هم در اولویت قرار دهد تا با اصلاحات زیرساختی این بخش که سبب نگرانی معلمان و دانش آموزان شده از فرسودگی خارج شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اولویت مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در برنامه وزیر آموزش و پرورش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..