مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
خبری که «نانسی پلوسی» فاش کرد

رییس مجلس نمایندگان آمریکا، فاش کرد که در جریان دیدارش با «یائیر لاپید» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در واشنگتن، درباره ارزش برجام و پیامد‌های خروج واشنگتن از توافق با ایران به اختلاف نظر خورده است. صراط:

 نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا، فاش کرد که در جریان دیدارش با «یائیر لاپید» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در واشنگتن، درباره ارزش برجام و پیامد‌های خروج واشنگتن از توافق با ایران به اختلاف نظر خورده است.

خبری که «نانسی پلوسی» فاش کرد

به گزارش برنا، پلوسی گفت که (رژیم) اسراییل دوست نزدیک ما بشمار می‌رود، اما هنوز درباره عبور ایران از مفاد برجام صحبت می‌کنند. وی افزود اسرائیلی‌ها گویا درک نمی‌کنند که خروج (آمریکا) از برجام باعث شد تا ایرانی‌ها هم از اجرای آن فاصله بگیرند.

رییس مجلس نمایندگان آمریکا این مطلب را در نشست مجازی «بنیاد پلاشرز» مطرح و از تلاش‌های رژیم صهیونیستی علیه سیاست‌های آمریکا در زمینه برجام انتقاد کرد. در این نشست سایر نمایندگان دموکرات هم از توافق هسته‌ای ایران دفاع کرده و ان را قراردادی موثر خواندند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خبری که «نانسی پلوسی» فاش کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..