مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
همایش توجیهی اعطای اعتبارنامه ملی شرکت‌های خلاق ویژه مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود

همایش توجیهی اعطای اعتبارنامه ملی شرکت‌های خلاق ویژه مؤسسات قرآنی دارای ثبت استان اصفهان از سوی مؤسسه فرهنگی بقیة‌الله(عج) با همکاری مرکز نوآوری و خلاقیت اشراق وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، اولین همایش توجیهی اعطای اعتبارنامه ملی شرکت‌های خلاق ویژه مؤسسات قرآنی دارای ثبت استان اصفهان از سوی مؤسسه فرهنگی ـ مردیم قرآن و عترت بقیة‌الله(عج) با همکاری مرکز نوآوری و خلاقیت اشراق وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار می‌شود.

این همایش در روز پنجشنبه، ششم آبان‌ماه از ساعت 14:30 الی 18 در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی استان اصفهان واقع در فلکه فیض با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قطبی، مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و مدیران مؤسسات قرآنی استان اصفهان برگزار می‌شود.

در این همایش به توضیح عملی مراحل ثبت شرکت خلاق و مزایای آن، انجام سربازی در مرکز مربوطه، تسهیلات بانکی، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای رایگان، کمک به صادرات محصول، تبادل فناوری و ... پرداخته می‌شود. علاقه‌مندان به منظور شرکت در این همایش با شماره 09131251374 تماس بگیرند.

انتهای پیامپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «همایش توجیهی اعطای اعتبارنامه ملی شرکت‌های خلاق ویژه مؤسسات قرآنی برگزار می‌شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..