مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
۲۳ درصد دانش آموزان اصفهانی دچار چاقی هستند

آذر کیوان امیرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در خصوص روند واکسیناسیون دانش آموزان اظهار داشت: واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال در سطح استان اصفهان در حال انجام است و تا روز گذشته از حدود ۳۹۰ هزار دانش آموز مقاطع متوسطه اول و دوم در اصفهان ۳۳۰ هزار نفر معادل  ۷۵ درصد از دانش آموزان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: برای دانش آموزان شش تا ۱۲ سال فعلاً مسئله‌ای مطرح نبوده و تصمیم نهایی به تصمیم وزارت بهداشت و مطالعات جهانی بستگی دارد. بنابراین برای بازگشایی مدارس ابتدایی تصمیمی اتخاذ نشده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با آگاهی رسانی مدارس، والدین برای واکسیناسیون دانش آموزان ترغیب شدند و این روند در بین دانش آموزان اصفهانی تسریع شده است. امیدواریم تا دو هفته آینده ۸۵ درصد جامعه دانش آموزان بین ۱۲ تا ۱۸ سال واکسینه شوند.

امیرپور با بیان اینکه تنها واکسن دریافت شده توسط دانش آموزان در اصفهان سینوفارم است، گفت: طبق آخرین مصوبه ستاد ملی کرونا بازگشایی مقطع دوم متوسطه در نیمه دوم آبان ماه و مقطع اول متوسطه هم در نیمه اول آذرماه و بر اساس رفتار کرونا در آن زمان به صورت ترکیبی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ۲۳ درصد از دانش آموزان اصفهانی دچار چاقی هستند، گفت: کرونا بر کم تحرکی دانش آموزان تاثیر مستقیم گذاشته است و امیدواریم با بخشنامه طرح سواد حرکتی میزان فعالیت دانش آموزان تا اسفندماه که بررسی می شود، ارتقا یابد.

48
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «۲۳ درصد دانش آموزان اصفهانی دچار چاقی هستند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..