مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تغییر در زمان انتصابات در شهرداری تهران/ ادامه جا‌به‌جایی‌ها تا 15 آبان

ناصر امانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با تغییرات در ساعت طرح ترافیک و بازگشت این طرح به حالت قبل اظهار کرد: این موضوع بستگی به شرایط دارد و البته باید در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تصمیم‌گیری شود.

وی همچنین به موضوع انتصابات در شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: البته انتصابات به مرحله پایانی نرسیده چرا که هنوز برخی شهرداران مناطق، روسای و مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها تغییر نکرده‌اند و اگر بناست تغییری پیدا کنند باید هر چه زودتر در این مسیر شاهد انتصابات جدید باشیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود تغییرات در بدنه شهرداری که پیش از این گفته می‌شد تا پایان مهرماه باشد به 15 آبان برسد و در هفته‌های آتی تغییراتی را در بدنه شهرداری تهران شاهد باشیم.

امانی در رابطه با برگزاری جلسات هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران با شهردار و معاونین وی گفت: این جلسات با نظر رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران برگزار می‌شود و چنانچه تشخیص داده شود این جلسات با حضور شهردار و یا معاونین وی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در این جلسات موضوعات مختلفی در بخش‌های مربوط به شهرداری مطرح می‌شود و اعضا و مسئولان شهری نظرات و صحبت‌های خود را مطرح می‌کنند و اینگونه نیست که دعوا و درگیری در این جلسات باشد و به هر حال هر یک از اعضا و هر کدام از مسئولان شهرداری نظراتی را دارند که در این جلسات به آنها پرداخته می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این پرسش که در آینده نزدیک اعضای شورای شهر تهران و شهردار تهران با قالیباف رئیس مجلس دیدار خواهند کرد یا خیر ادامه داد: این موضوع بستگی به نظر رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران دارد.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تغییر در زمان انتصابات در شهرداری تهران/ ادامه جا‌به‌جایی‌ها تا 15 آبان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..