مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
سرعت عمل و عملکرد آتش‌نشانان شهرکرد مورد ارزیابی قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری، دکتر محمدتقی جاپلقی در حاشیه این مانور اظهارداشت: یکی از اصول بنیادی در پدافند غیرعامل، مکان‌گزینی اصولی ایستگاه‌ها و سطح بالای آمادگی نیروهای آتش‌نشانی در شرایط بحرانی است.

افزود: با نگاه پدافند غیرعامل، ایستگاه‌های آتش‌نشانی ازجمله مراکز مهم و حیاتی خدمات‌رسانی هستند که نقش مهمی در تأمین ایمنی دارند.

جاپلقی آتش‌نشانی را از مشاغل پرمخاطره دانست و بیان کرد: آتش‌نشانان برای انجام وظایف و رسالت‌های خود نیازمند توانمندی و سلامت جسمی و روحی بالا هستند. 

شهردار شهرکرد خاطرنشان کرد: اگر توانایی یک آتش‌نشان در سطح استاندارد و متناسب با وظایف این شغل باشد، می‌تواند در حین ماموریت‌های واگذارشده، به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن، وظایف مهم و حیاتی خود را انجام دهند.

وی در پایان گفت: هدف از این اقدام ارزیابی عملکرد رئیس و کارکنان آتش‌نشانی شهرداری شهرکرد، برآورد تجهیزات، افزایش آمادگی جهت واکنش در شرایط اضطرار و ارزیابی و سنجش آمادگی جسمانی و سطح آموزش نیروها بوده است.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سرعت عمل و عملکرد آتش‌نشانان شهرکرد مورد ارزیابی قرار گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..