مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
توافق گروه هفت بر اصول حکمرانی تجارت دیجیتال

دولت انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد

این توافق در نشست وزرای تجارت گروه هفت کشور ثروتمند جهان در لندن حاصل شد.

توافق گروه هفت بر اصول حکمرانی تجارت دیجیتالبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز؛ دولت انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد، گروه هفت کشور ثروتمند جهان روز جمعه در مورد مجموعه‌ای از اصول مشترک برای حکمرانی کاربرد داده‌های مرزی و تجارت دیجیتالی توافق کردند.

این توافق در نشست وزرای تجارت این کشور‌ها در لندن پایتخت انگلیس حاصل شد. در این توافق، راه میانه‌ای را بین قوانین سخت گیرانه حفاظت از داده‌ها در کشور‌های اروپایی و رویکرد بازتر آمریکا در این زمینه تبیین کرده اند.

در این بیانیه آمده است: ”ما با حمایت گرایی اقتصادی و خودکامگی در عرصه دیجیتال مخالفیم و امروز اصول تجارت دیجیتال گروه هفت را تصویب کردیم که راهنمای رویکرد این گروه به تجارت دیجیتال خواهد بود.”

اصول مندرج در این توافق درباره موضوعاتی، چون بازار‌های آزاد دیجیتال، جریان داده‌ها از مرز کشورها، پادمان‌های لازم برای کارکنان، مشتریان و کسب و کار‌های دیجیتالی، سامانه‌های تجارت دیجیتالی و حکم رانی منصفانه و فراگیر جهانی هستند.

در یک سند که ضمیمه این توافق شده، آمده است: ”ما باید برای موانع غیرقابل توجیه جریان داده‌ها در مرز کشور‌ها چاره جویی کنیم و در عین حال حریم خصوصی، حفاظت از اطلاعات، حفاظت از حقوق مالکیت معنوی و امنیت را نیز لحاظ کنیم.“
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توافق گروه هفت بر اصول حکمرانی تجارت دیجیتال»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..