مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نحوه بازپرداخت وام‌های دانشجویی در دوران کرونا

۱۶:۲۰ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

۷۹۳۷۸۲۸

۱۶:۲۰ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

۷۹۳۷۸۲۸

دانلود PDF

صندوق رفاه وزارت علوم اعلام کرد:

دانلود PDF

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس مصوبه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور مساعدت با دانشجویان شاغل و دانش آموختگان بهره‌مند از تسهیلات اعطایی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در دوران ویروس کرونا که منجر به تعطیلی آموزش حضوری و به تبع آن افزایش سنوات تحصیلی آموزشی برای تعداد زیادی از دانشجویان شده است مقرر شد:

دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره شیوع بیماری کرونا و همچنین دانش آموختگانی که در این دوره به زمان «تعیین وضعیت بدهی» تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه دانشجویان رسیده و فاقد دفترچه اقساط باشند، دو نیم سال تحصیلی به سنوات مجاز «تعیین وضعیت بدهی» آن‌ها اضافه شود.

دانشجویان و دانش آموختگانی که دارای دفترچه اقساط هستند و تاریخ اولین سررسید اقساط بدهی آنان تا تاریخ ابلاغ این مصوبه فرا نرسیده است (۲۳ مرداد ۱۴۰۰) نیز مشمول بند الف خواهند شد.

مدت اجرای این مصوبه از زمان ابلاغ تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نحوه بازپرداخت وام‌های دانشجویی در دوران کرونا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..