مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
این مرد به دزد دوچرخه اش کمک کرد!

 یک مرد اهل گلاسکو اسکاتلند که به یک غریبه در تعمیر دوچرخه کمک می‌کرد، متوجه شد که در حال تعمیر دوچرخه خودش است و شوکه شد. «جان دِولین» ۶۴ ساله زمانی که از محل کارش به خانه باز می گشت با «پائول هارتِی» دزد دوچرخه اش روبه رو شد.

به گزارش رکنا، هنگامی که دولین مشاهده کرد هارتی برای تعمیر دوچرخه نیاز به کمک دارد، به او کمک کرد. اما حین تعمیر دوچرخه متوجه شد در واقع در حال تعمیر دوچرخه خودش است.

این در حالی بود که حتی کلاه ایمنی متعلق به دولین نیز روی دوچرخه قرار داشت. دولین پیش از آنکه دزد دوچرخه را در خیابان تعقیب کند به او گفت که این دوچرخه متعلق به خود او است.

دولین حین تعمیر دوچرخه از روی برچسب‌ها و کلاه ایمنی تشخیص داد که دوچرخه متعلق به خودش است. هارتی به روی دولین چاقو کشید و فرار کرد و دولین نیز به تعقیب او پرداخت. وی پس از تماس دولین با ۹۹۹ دستگیر شد.

هارتی ۴۶ ساله پس از دستگیری و حضور در دادگاه گلاسکو اعتراف کرد که در تاریخ ۱۸ ژوئن با شکستن درب انباری اقدام به سرقت دوچرخه دولین کرده است. او همچنین به داشتن چاقو بدون مجوز قانونی اعتراف کرد. همسر دولین در تاریخ فوق متوجه شکسته شدن درب انباری و به هم ریخته شدن آن شده بود.

گفتنی است که هال هارتی توسط قاضی یوهانا جانسون و با حکم دادگاه به ۱۵ ماه زندان محکوم شده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «این مرد به دزد دوچرخه اش کمک کرد!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..