مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شوک صاحبخانه با دیدن مهمان ناخوانده اش! + عکس های دلهره آور

یک مرد کانادایی لحظه‌ ورود  یک خرس سیاه به داخل خانه اش را   ثبت کرد. بنا به گفته «سین رِدی» این اتفاق در تاریخ ۴ اکتبر و زمانی رخ داد که این خرس از طریق پنجره وارد خانه اش شد و با ورود به اتاق پسرش روی صندلی نشست.

به گزارش رکنا، سین گفت که در زمان وقوع حادثه به همراه دو سگ نگهبان خود در باغ حضور داشت و با سر و صدای سگ هایش متوجه شد که آنها حضور موجودی غریبه را در نزدیکی خود احساس کرده اند.

سین گفت بلافاصله به خانه اش بازگشت و با خرسی که وارد اتاق پسرش شده بود، مواجه شد. او گفت در ادامه سگ هایش خرس را در گوشه گاراژ به دام انداختند، اما وی به دلیل آنکه نگران زخمی شدن سگ‌ها بود از آن‌ها خواست تا خرس سیاه را رها کنند.

سین در این باره گفت: "به نظر می‌رسید که خرس از دیدن سگ‌ها دچار ترس نشده باشد. من آن‌ها را صدا کردم تا مانع کشته شدنشان توسط خرس شوم. سپس سگ‌ها را در داخل مغازه ام زندانی کردم تا خرس محل را ترک کند"

در لحظه وقوع حادثه سین از فرزندانش «رونان» و «کورماک» خواسته بود تا در داخل خانه مانده و به گاراژ نزدیک نشوند. دقایقی بعد خرس با خوردن غذای سگ‌ها از گاراژ بیرون آمد و خانه آقای سین را ترک کرد. در این حادثه به کسی آسیب وارد نشد.

خرس سیاه

خرس سیاه
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شوک صاحبخانه با دیدن مهمان ناخوانده اش! + عکس های دلهره آور»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..