مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
واکنش تند آلمان علیه اسراییل: دنبال دیپلماسی با ایران هستیم

صراط:

همزمان با تأکید یک مقام آلمانی بر ضرورت ادامه راهکار‌های دیپلماتیک با ایران رسانه‌های آمریکایی گزارش داده مقام ارشد وزارت خارجه این کشور برای رایزنی در خصوص برجام عازم پایتخت‌های اروپایی خواهد شد.

به گزارش فارس، آلمان۲۰ اکتبر بار دیگر بر ضرورت ادامه راهکار‌های دیپلماتیک در قبال ایران تأکید کرده است.

همزمان یک رسانه آمریکایی گزارش داده «رابرت مالی»، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران بعد از سفرش به منطقه غرب آسیا، برای رایزنی درباره مذاکرات متوقف‌مانده برجام روانه پایتخت‌های اروپایی خواهد شد.

«کریستوفر برگر»، معاون سخنگوی وزارت خارجه آلمان در واکنش به لفاظی‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران گفت: «ما این اظهارات را در نظر داریم. این اظهارات، گویا هستند. ما دنبال راهکار دیپلماتیک هستیم.»

مقام‌های رژیم صهیونیستی در ادامه تبلیغات رسانه‌ای-روانی در روز‌های گذشته مدعی شده‌اند بودجه جنگی این رژیم را افزایش داده‌اند.

رژیم صهیونیستی از زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای در خصوص برجام به عنوان «پلیس بد» در این گفتگو‌ها عمل کرده و تلاش کرده از طریق لفاظی‌های تند، تهران را به پذیرش خواسته‌های نامعقول غرب وادار کند.

این رژیم که در سال‌های گذشته تلاش کرده از خودش چهره مخالف توافق هسته‌ای با ایران ترسیم کند در چند ماه گذشته که مذاکرات وین در خصوص برجام معلق مانده خواستار از سرگیری گفتگو‌ها شده است.

کریستوفر برگر گفته «بسیار مهم است» که ایران سریعاً به گفتگو‌های هسته‌ای در وین برگردد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واکنش تند آلمان علیه اسراییل: دنبال دیپلماسی با ایران هستیم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..