مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
فراخوان ثبت نام در جشنواره امتنان ویژه جامعه کار و تولید گیلان

سی و سومین دوره

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از مهلت ثبت نام سی وسومین دوره جشنواره ملی امتنان ویژه نخبگان جامعه کار در گیلان تا ۲۶ آبان خبر داد.

فراخوان ثبت نام در جشنواره امتنان ویژه جامعه کار و تولید گیلانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ عباس علیزاده گفت : ثبت نام سی وسومین جشنواره ملی امتنان ویژه کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه تولیدی تا روز چهارشنبه، ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد.

وی افزود : نخبگان جامعه کار و تولید گیلان می‌توانند در این مدت به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کرده و در این دوره از جشنواره ثبت نام کنند.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : جشنواره امتنان مانند سال‌های گذشته در ۳ مرحله مقدماتی ، استانی و کشوری و در ۳ بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

عباس علیزاده افزود: ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار، تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار در روند توسعه، ارج نهادن به اندیشه‌ها و تلاش‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر از مهمترین اهداف برگزاری سی و سومین جشنواره امتنان است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فراخوان ثبت نام در جشنواره امتنان ویژه جامعه کار و تولید گیلان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..