مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
دیدار مشاور عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده فرزند شهیدی که خودسوزی کرد

مشاور عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده فرزند شهیدی که جلوی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد خودسوزی کرد، دیدار کرد. صراط:

در پی دستور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست به همراه مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز چهارشنبه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۰ جهت پیگیری موضوع وارد یاسوج شدند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد، وی به همراه مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید پرازیده دیدار و گفتگو کردند.

صبح روز سه‌شنبه ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۰ یک فرزند شهید پرازیده متولد سال ۱۳۶۲ و دارای سه فرزند، جلوی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اقدام به خودسوزی کرد که نگهبانان اقدام به اطفای حریق کردند و سپس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد و حدود ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به بیمارستان امام علی شیراز اعزام شد.

دیدار مشاور عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده فرزند شهیدی که خودسوزی کرد
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دیدار مشاور عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده فرزند شهیدی که خودسوزی کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..