مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
پیکسل ۶ گوگل تنها سه سال به‌روز‌رسانی اندروید دریافت خواهد کرد

در جریان رویداد معرفی گوشی‌های پرچم‌دار گوگل، پیکسل ۶ و ۶ پرو، گوگل اعلام کرد که برای اولین بار از تراشه اختصاصی خود به نام تنسور در این گوشی‌ها استفاده می‌کند.

مقاله‌ی مرتبط:

تراشه تنسور به گوگل اجازه می‌دهد کنترل بیشتری (مشابه اپل) روی عملکرد داخلی پیکسل داشته باشد. اما متأسفانه به نظر می‌رسد گوگل تنها در همین مورد از اپل الگو گرفته باشد؛ چرا که به گزارش Verge و طبق گفته وب‌سایت پشتیبانی گوگل، این شرکت تنها تا اکتبر ۲۰۲۴ (مهر ۱۴۰۳) برای پیکسل‌های ۶ به‌روزرسانی اندروید ارائه خواهد کرد:

گوشی‌های پیکسل ۶ حداقل تا سه سال به‌روزرسانی سیستم عامل را دریافت می‌کنند. پس از این ۳ سال، گوگل متعهد می‌شود که همچنان به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای این دو گوشی ارائه کند؛ تعداد و دسته‌بندی این به‌روزرسانی‌ها به توانایی‌ و نیاز سخت‌افزاری گوشی‌‌ها بستگی دارد.

گوگل در جریان رویداد معرفی پیکسل ۶ و ۶ پرو، اعلام کرد که این دو گوشی تا ۵ سال به‌روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد؛ اما داستان برای به‌روزرسانی‌های اندروید متفاوت خواهد بود.

google-pixel-6-update-guarantee

گوگل درباره‌ به‌روزرسانی‌های اندروید، لفظ حداقل سه سال را به کار برده است؛ اما با توجه به سابقه این شرکت، بعید به نظر می‌رسد که بعد از اکتبر ۲۰۲۴ (مهر ۱۴۰۳) به‌روزرسانی‌ بیشتری برای سیستم‌عامل این دو گوشی عرضه کند.

شما درباره سری پیکسل ۶ چه دیدگاهی دارید؟ ارائه تنها سه سال به‌روزرسانی برای این گوشی‌ها کافی است؟
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پیکسل ۶ گوگل تنها سه سال به‌روز‌رسانی اندروید دریافت خواهد کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..