مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تصاویر/ تجمع مردان مخالف مهریه مقابل مجلس

تعدای از مخالفان وضع موجود در پرداخت مهریه جلوی درب مجلس شواری اسلامی تجمع کردند.

این افراد با در دست داشتن پلاکارد‌هایی که روی آن شعار‌هایی در مخالفت با مهریه و همچنین سخنان برخی علما نوشته شده بود، می‌گفتند که مهریه صداق و هدیه است و کسی برای پرداخت نکردن هدیه نباید به زندان برود.

یکی از این مخالفان با بیان اینکه باید ۱۵ میلیارد تومان مهریه بدهد و از هستی ساقط شده است، گفت: چند سال پیش ما این تعداد سکه را مهریه تعیین کردیم، اما از کجا می‌دانستیم که سکه این همه افزایش قیمت خواهد داشت؛ چوب ندانم‌کاری‌های دولت را نیز ما باید بخوریم؟!

وی افزود: این شکل از مهریه کلاهبرداری و فقط به نفع وکلا است. ما خواهان تقلیل میزان سکه از ۱۱۰ سکه به ۵ و نهایتا ۱۴ سکه هستیم. آن‌ها همچنین خود را حامی حقوق مردان اعلام و با اعلام پیج خود در شبکه‌های اجتماعی، گفتند از این طریق پیگیر حقوق مردان هستند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تصاویر/ تجمع مردان مخالف مهریه مقابل مجلس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..