مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ماجرای عجیب پرسپولیس – الهلال ادامه دارد

پرسپولیس

به گزارش روزنو، شاید بد نباشد یادآوری کنیم سالم الدوساری هافبک ملی پوش عربستان حدود یک ماه پیش با مصدومیت از ناحیه مُچ پا مواجه شد.

این بازیکن سرشناس الهلال به همین دلیل بازی‌های تیمش و تیم ملی عربستان برابر ژاپن و چین را از دست داد، اما خوان دوکی پزشک اسپانیایی به مدیران باشگاه سعودی قول داد سالم الدوساری را به دیدار حساس با پرسپولیس برساند!

بازی با نماینده ایران و پیروزی برابر پرسپولیس برای مدیران باشگاه الهلال عربستان بسیار حائز اهمیت بود و به همین خاطر از تمام نفوذ و قدرت خود برای میزبانی استفاده کردند و ورزشگاه پرنس امیرفیصل فهد را پُر کردند.

سالم الدوساری مصدوم هم در کمال تعجب پس از یک ماه مصدومیت و دوری از میادین ناگهان در دیدار با پرسپولیس برگشت و ستاره زمین هم لقب گرفت! آیا پای پزشک اسپانیایی در میان بوده و اتفاقی غیرعادی رقم خورده است؟ نمی‌دانیم!

شنیدیم یکی از بازیکنان پرسپولیس پس از شکست سنگین برابر تیم عربستانی در رختکن گفته است که این الهلال غیر عادی بوده و احتمالا دوپینگ کرده است! هرچند بقیه بازیکنان پرسپولیس آن قدر غمگین و عصبانی بودند که به حرف همبازی خود توجه نکردند، اما دوندگی بی امان بازیکنان الهلال باعث تعجب مربیان و آنالیزور‌های نماینده کشورمان هم شده بود.

با یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس که فرصت بازی پیدا نکرد صحبت کردیم. او هم تمایلی به افشای نام خودش نداشت، اما از کنار زمین با دقت بازی را تماشا کرده است گفت:

«به ما گفته بودند سالم الدوسری ستاره ملی پوش الهلال چند هفته‌ای است به دلیل مصدومیت بازی نکرده است. او به همین خاطر بازی‌های تیم ملی عربستان را از دست داده بود و وقتی او را در ترکیب اصلی الهلال دیدیم خوشحال شدیم. تصور کردیم این بازیکن آمادگی سابق را ندارد، اما در زمین عجیب و غیرعادی می‌دوید و یک گل هم زد! او دوندگی بی امانی داشت و به نظر نمی‌رسید عادی باشد، چون یک بازیکن بعد از مصدومیت یک ماهه نمی‌تواند تا این اندازه آماده باشد و…!»
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ماجرای عجیب پرسپولیس – الهلال ادامه دارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..