مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
بازداشت حجت الاسلام حاج ایلقار ابراهیم اوغلو

به گزارش بولتن نیوز، روحانی سرشناس جمهوری آذربایجان در ادامه سرکوب اقشار دیندار مردم جمهوری آذربایجان، نیروهای پلیس باکوعصر امروز سه شنبه همزمان با جشن های هفته وحدت، با بازرسی غیرقانونی منزل حجت الاسلام حاج ایلقار ابراهیم اوغلو، روحانی سرشناس جمهوری آذربایجان ، این شخصیت برجسته را بازداشت کردند.


حاج ایلقار ابراهیم اوغلو قبل از بازداشت با انتشار پیام ویدئویی ، مردم و بخصوص دینداران جمهوری آذربایجان را به حفظ آرامش و پرهیز از افتادن در دام هر گونه خرابکاری و دسیسه دشمنان اسلام و ملت جمهوری آذربایجان فراخواند.


حاج ایلقار ابراهیم اوغلو ضمن تبریک هفته وحدت به مردم جمهوری آذربایجان ابراز اطمینان کرد دشمنان اسلام و مردم مسلمان جمهوری آذربایجان به اهداف خود نخواهند رسید.


رهبر جمعیت دینی جمعه جمهوری آذربایجان که نقش بسیار فعالی در نشر معارف اسلامی در این کشور دارد، از وکلای سرشناس و مدافعان حقوق بشر در جمهوری آذربایجان خواست پیگیر این مساله باشند.


همچنین منابع خبری دینداران جمهوری آذربایجان گزارش دادند تمکین جعفروف ، سردبیر سایت "مائده" جمهوری آذربایجان نیز که به نشر معارف شیعی و اخبار جهان اسلام می پردازد، بازداشت شده است. 


سرکوب دینداران جمهوری آذربایجان در پی شروع موج جدید و بی سابقه ای از ایران ستیزی حکومت جمهوری آذربایجان به بهانه انتقادات جمهوری اسلامی ایران از گسترش نفوذ سرطانی رژیم صهیونیستی و حضور ضدامنیتی این رژیم در جمهوری آذربایجان تشدید شده است.


پیش تر، آریه گوت، مستشار صهیونیست دولت جمهوری آذربایجان خواستار برخورد جدی مقامات امنیتی این کشور با اقشار دیندار مردم جمهوری آذربایجان  که این عنصر صهیونیست آنها را عاملان ایران در جمهوری آذربایجان توصیف کرد، شده بود.


همچنین واحد احمدوف، نماینده مجلس جمهوری آذربایجان به صراحت اعلام کرده بود که دینداران در این کشور پاکسازی خواهند شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بازداشت حجت الاسلام حاج ایلقار ابراهیم اوغلو»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..