مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ضرغامی: صدور ویزای گردشگری از اول آبان ماه آغاز می‌شود

وزیر میراث‌فرهنگی از آغاز فرایند مجدد صدور این ویزا از ابتدای آبان خبر داد و گفت:برای رفع مشکلات حوزه گردشگری همه بخش‌ها همکاری کرده تا موانع رفع شود.

به گزارش بولتن نیوز، سید عزت‌الله ضرغامی سه شنبه شب در سمپوزیم یکصدمین سال گردشگری ایران با تشریح وضعیت کنونی صنعت گردشگری، گفت: گردشگری پیش از کرونا نیز در کشور وضعیت خوبی نداشت با شیوع کرونا وضعیت بدتر شد و حالا این بیمار نیاز به احیا دارد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با دستگاه های مختلف برای بهبود شرایط کنونی صنعت گردشگری طی روزهای گذشته، گفت: صدور ویزای گردشگری که ۲۰ ماه متوقف شده بود، از ابتدای آبان ماه سال جاری آغاز می شود البته برای رفع مشکلات حوزه گردشگری همه بخش‌ها باید همکاری کرده تا موانع رفع شود.

ضرغامی با بیان این که برای رفع مشکلات موجود باید استبدادها را کنار بگذاریم و اجازه دهیم همه حرف‌هایشان بزنند، گفت: آنچه الان شاهد هستیم این است که همه حوزه‌ها با یکدیگر مشکل دارند، حوزه میراث‌فرهنگی با بخش گردشگری ، صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی  با حوزه میراث فرهنگی با مشکل دارد. باید برای رونق این حوزه‌ها، استبداد بین حوزه‌ها را کنار گذاشته و با هم حرف بزنیم. دو قطبی سازی مشکلی از این حوزه‌ها رفع نمی‌کند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ضرغامی: صدور ویزای گردشگری از اول آبان ماه آغاز می‌شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..