مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نماینده فروش شرکت لوازم ساختمانی، کلاهبردار از آب درآمد

به گزارش رکنا از لرستان، سردار"یحیی الهی"در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام تعدادی‌ آز شهروندان بروجردی به پلیس این شهرستان مبنی بر اینکه فردی با نیرنگ و به کارگیری روش های متقلبانه در پوشش نماینده یک شرکت فروش لوازم ساختمانی اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده است.

وی افزود موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت و با انجام کار های اطلاعاتی و رصد فرد سودجو و کلاهبردار را در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان، گفت: متهم در تحقیقات اولیه به کلاهبرداری به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال بیش از ۱۵ نفر در بروجرد و شهرستان های هم جوار اعتراف کرد و اذعان داشت:  با روش‌های متقلبانه در پوشش‌ نماینده یک شرکت فروش لوله و لوازم ساختمانی کرده است 

مهدی زکی‌پور/ لرستان
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نماینده فروش شرکت لوازم ساختمانی، کلاهبردار از آب درآمد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..