مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تمام مهد‌ کودک های استان تابع قوانین آموزش و پرورش خواهند بود

۱۹:۲۵ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰

۷۹۳۵۶۳۷

۱۹:۲۵ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰

۷۹۳۵۶۳۷

دانلود PDF

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان:

دانلود PDF

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج،  رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در دومین نشست کارگروه انتقال مهدهای کودک وپیش دبستانی های تحت پوشش بهزیستی به آموزش وپرورش بر  نظارت دقیق و همه جانبه بر عملکرد مهد های کودک و رعایت کامل شیوه نامه انتقال تاکید کرد و اظهار کرد: تمامی مهد های کودک وپیش دبستانی هایی که تا به امروز تحت پوشش بهزیستی بوده اند بعد از انتقال  از لحاظ استقرار فضا، تجهیزات مورد نیاز و نیروهای به کارگیری شده تابع قوانین ومقررات  آموزش وپرورش خواهند بود.

او بر تعامل و همکاری معاونت آموزش ابتدایی و اداره مشارکت‌های جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده تاکید کرد.

تعیین نرخ شهریه مهد‌های کودک وپیش دبستانی‌ها (درکلیه سطوح)، نحوه نظارت بر مهد‌های کودک وبازبینی وبازخوانی آیین نامه‌ها ودستورالعمل‌های مربوطه و نحوه تعامل با مهد‌های کودک از مهم‌ترین مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

درادامه جلسه درخصوص تعیین نرخ شهریه با رعایت جمیع جهات و لحاظ کردن مشکلات موسسین و مشکلات مردم شهریه براساس کیفیت وخدمات ارائه شده مراکز و نرخ تورم تعیین گردید و اعضای کارگروه نکته نظرات خود را بیان نمودند.

انتهای پیام/ک
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تمام مهد‌ کودک های استان تابع قوانین آموزش و پرورش خواهند بود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..