مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
۶ تیم شهرستانی در تهران تمرین می‌کنند؛ استقلال زمین تمرین ندارد!

استقلال

به گزارش روزنو، تیم‌هایی نظیر نساجی مازندران، گل گهر سیرجان، نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان تمرینات خود را در تهران سپری می‌کنند و یکی دو روز قبل از بازی‌های خانگی به شهر خود رفته تا میزبان حریفان باشند.

البته در کنار این تیم‌های شهرستانی دیگر تیم‌های خارج از تهران نیز هر از گاهی برای برپایی اردو‌های کوتاه مدت خود راهی پایتخت شده و تمرینات خود را در تهران پشت سر می‌گذارد.

جالب آنکه این تنها مربوط به تیم‌های لیگ برتری نیست چرا که در کنار لیگ برتری‌ها چند تیم لیگ یکی نه نیز به رغم شهرستانی بودن تمرینات خود را در تهران پشت سر می‌گذارند.

عمده دلیل این اتفاق ناخوشایند، هدایت تیم‌های شهرستانی توسط سرمربیان تهران نشین است که باعث شده تیمی، چون استقلال با این میزان قدمت و افتخار در فوتبال ایران همه روزه تمرینات خود را در نقطه‌ای از کلانشهر تهران برگزار کند.

بی شک عدم حضور تیم‌های شهرستانی در پایتخت شرایط را به شکلی رقم خواهد زد که زمین‌های تمرین بیشتر و بهتری برای استقلال فراهم باشد اگر چه آبی‌پوشان نیز در این سال‌ها نشان دادند در استفاده از امکانات خود توانایی لازم را نداشتند که نمونه بارز آن به یکباره رها کردن کمپ تمرینی ناصر حجازی بوده است. باز جای شکرش باقی است که فشار ناشی از کمبود زمین مناسب برای تمرین مدیران تازه وارد استقلال را بر آن داشته است تا هرچه زودتر بتوانند با بازسازی مجدد کمپ تمرینات آبی‌پوشان را در آن مکان برگزار کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «۶ تیم شهرستانی در تهران تمرین می‌کنند؛ استقلال زمین تمرین ندارد!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..