مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اتفاقی که زن باردار 19 ساله را شوکه کرد ! + جزئیات

اختلاف یک زن و شوهر بر سر اسم فرزند 2 گزینه عجیب را پیش روی مادر باردار قرار داد.

به گزارش رکنا، دختر ۱۹ ساله ای وقتی همسرش از او خواست بین سقط جنین یا جدایی یکی را انتخاب کند، دچار افسردگی شدید شد. زن جوان گفت که او و شوهرش وقتی از بارداری مطلع شدند بسیار خوشحال بودند، زیرا برای مادر شدن بسیار هیجان زده بود، اما نمی‌دانست اختلاف کوچکی با همسرش بر سر انتخاب نام فرزند، باعث خواهد شد که خوشحالی او از بین برود.

نام فرزند سرنوشت زندگی این زوج جوان را تعیین می کند

او توضیح داد که در ماه ششم بارداری به همسرش گفته که می‌خواهد نام اولین فرزند خود را "جک" بگذارد،اما همسرش نپذیرفت. پس از این ماجرا همسرش از او خواست بین جدایی و سقط جنین یکی را انتخاب کند زیرا با نام مورد نظر مخالفت داشت. این زن به این دلیل دوست داشت نام فرزندش را جک بگذارد که کودکش هم نام با مادربزرگ فوت شده اش باشد تا یاد او را زنده نگه دارند. این زن جوان حتی از علاقه همسرش به مادرش یاد می کرده اما نمی داند چرا همسرش با این نام مخالفت داشته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اتفاقی که زن باردار 19 ساله را شوکه کرد ! + جزئیات»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..