مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شوک به هواداران استقلال ؛ بازگشت ستاره آبی پوشان منتفی شد

فرشید اسماعیلی

بازگشت رشید مظاهری به استقلال منتفی شده است.

به گزارش روزنو، یکی از موضوعاتی که در جلسه روز گذشته مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی مورد بررسی قرار گرفت به بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی برمی گردد.

بعد از جدایی احمد مددی مدیرعامل از باشگاه استقلال زمزمه‌هایی درباره احتمال بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی ایجاد شد. این دو بازیکن که با مددی مشکل داشتند جدایی شان تقریبا قطعی بود، اما با این حال منتظر ماندند و به تیم دیگری نرفتند تا شاید باحضور مدیریت جدید شرایط بازگشت آن‌ها فراهم شود.

با این وجود، اما در جلسه روز گذشته مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی درباره وضعیت مظاهری واسماعیلی به صحبت نشستند. در این خصوص با توجه به حضور سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی به عنوان دو دروازه بان در استقلال حضور رشید مظاهری منتفی شده است. همچنین فرهاد مجیدی با توجه به اینکه روز سفر به امارات مظاهری تیم را رها کرده و همراه سایرین به دوبی نرفته از او دلخور است تا به طور کامل بازگشت این دروازه بان به جمع آبی پوشان منتفی شود.

درباره فرشید اسماعیلی هم هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است. فرهادمجیدی بدش نمی‌آید که اسماعیلی به کارش ادامه بدهد، اما مسائلی وجود دارد که طی روز‌های آینده باید درباره اش تصمیم بگیرند ومشخص شود که اسماعیلی به استقلال برمی گردد یا خیر.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شوک به هواداران استقلال ؛ بازگشت ستاره آبی پوشان منتفی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..