مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
رحلت ملکوتی عالم ربانی و حکیم فرزانه حضرت آیت الله حسن حسن زاده آملی رضوان الله تعالی علیه ضایعه بزرگ ملی است/ مصیبت فقدان مرحوم علامه حسن زاده آملی را به محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و عموم ملت ایران تسلیت می‌گویم /این فقیه جلیل

معاون اول رییس جمهور در پیام تسلیتی رحلت ملکوتی عالم ربانی و حکیم فرزانه حضرت آیت الله حسن حسن زاده آملی رضوان الله تعالی علیه را ضایعه بزرگ ملی توصیف کرد و مصیبت فقدان مرحوم علامه حسن زاده آملی را که ثلمه‌ای جبران ناپذیر برای حوزه‌های علمیه و جامعه علمی کشور است به محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، عموم ملت ایران بخصوص مردم شریف آمل تسلیت گفت.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
رحلت ملكوتي عالم رباني و حكيم فرزانه حضرت آيت الله حسن حسن زاده آملي رضوان الله تعالي عليه ضايعه بزرگ ملي است.
اين فقيه جليل القدر و عارف بزرگ سرمايه اي ارزشمند و كم نظير براي جهان اسلام و تشيع و حوزه هاي علميه بود و در حوزه هاي مختلف علمي از فقه و فلسفه و عرفان تا رياضيات و نجوم و ادبيات فارسي و عربي صاحب آثار و تاليفات گرانسنگي بود كه شيفتگان و جويندگان علم و دانش را براي سال هاي متمادي بهره مند ساخته و خواهد ساخت.
مصيبت فقدان مرحوم علامه حسن زاده آملي را كه ثلمه اي جبران ناپذير براي حوزه هاي علميه و جامعه علمي كشور است، به محضر مقام معظم رهبري، مراجع عظام تقليد، حوزه هاي علميه، عموم ملت ايران بخصوص مردم شريف آمل، شاگردان و علاقه مندان و بستگان به ويژه بيت معزز و بزرگوار ايشان صميمانه تسليت مي گويم و از خداوند قادر متعال براي آن دانشمند برجسته و نام آشنا رضوان واسعه الهي و علو درجات و براي بازماندگان ارجمند صبر جميل و اجر جزيل مسالت دارم.
محمد مخبر

انتهای پیام /*
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رحلت ملکوتی عالم ربانی و حکیم فرزانه حضرت آیت الله حسن حسن زاده آملی رضوان الله تعالی علیه ضایعه بزرگ ملی است/ مصیبت فقدان مرحوم علامه حسن زاده آملی را به محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و عموم ملت ایران تسلیت می‌گویم /این فقیه جلیل»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..