مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
امیدوارم با تفاهمنامه سازمان و بانک ملی ایران بخشی از مشکلات موجود حل شود

در گفت و گوی لحظاتی قبل بولتن نیوز با مسعود نصرتی قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور مطرح شد؛

گروه اجتماعی: جانشین رئیس و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در گفت و گو با بولتن نیوز اظهار کرد: جنس شهرداری‌ها و دهیاری با دیگر دستگاه‌های اجرایی متفاوت است لذا باید نحوه مدیریت آن نیز متفاوت باشد.


به گزارش بولتن نیوز،مسعود نصرتی از عقد تفاهم‌نامه بین این سازمان با بانک ملی ایران خبر داد و گفت: برای پرداخت تسهیلات به پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های زیر پنجاه هزار نفر و دهیاری‌ها با بانک ملی به تفاهم رسیدیم.

نصرتی با اعلام خبر فوق گفت: عقد تفاهم‌نامه برای پرداخت تسهیلات در راستای کمک به پیشبرد پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرهای زیر پنجاه هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها و کمک به ایجاد درآمد پایدار در این حوزه‌ها، طی برگزاری جلسات متعدد و کار کارشناسی و مذاکرات مکرر با بانک ملی نهایی و امضا شد و امیدوارم با تفاهمنامه سازمان و بانک ملی ایران بخشی از مشکلات موجود حل شود.

وی افزود: امیدواریم با عقد این تفاهم‌نامه، کمک شایانی به اتمام پروژه‌های ناتمام و راکد شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صورت گیرد و این امر در ارتقای سطح رفاه حال شهروندان نیز تأثیر مناسبی بگذارد.

نصرتی اضافه کرد: در تفاهم نامه و الحاقیه آن امکان بهره‌مندی شهرداری‌ها تا سقف 40 میلیارد ریال و دهیاری‌ها تا سقف 20 میلیارد ریال تسهیلات فراهم شده است، لذا شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می بایست نسبت به ایجاد شرایط دریافت وام در چارچوب ضوابط اجرایی که متعاقباً اعلام می‌گردد، اقدام نمایند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «امیدوارم با تفاهمنامه سازمان و بانک ملی ایران بخشی از مشکلات موجود حل شود»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..