مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
دانلود رمان آخرین آشوزشت ⭐️

معرفی رمان:

دانلود رمان آخرین آشوزشت _ دل‌آشوب، دختر خیال‌پردازیه که کلی رویای متفاوت توی ذهنش داره. یکی از همون روزهایی که به نظر میاد قراره مثل همیشه همه چیز کسل‌کننده پیش بره، این دختر هدیه‌ای متفاوت دریافت می‌کنه. یک قلم، و همه چیز بدجوری دگرگون میشه وقتی که خیال‌هاش با واقعیت یک گره محکم می‌خوره.
انگار همه دنیا رو به نابودیه! دل‌آشوبی که زندگیش پر از آشوب شده باید یک راه برای خاموش کردن این دریای پرتلاطم پیدا کنه.
از شما دعوت می‌کنیم همراه این دختر قوی و قدرتمند بشیم تا ببینم اون آرامش رو چطور به جهانش بر می‌گردونه. شاید هم، اون نیروی افسانه‌ای در وجود خودش خوابیده باشه.

اگه از رمان‌های تکراری خسته شدید، داستانِ آخرین اشوزشت یک پیشنهاد فوق‌العاده برای شماست!
حتی اگر طرفدار ژانر فانتزی نیستید، این رمان پر رمز و راز جوری شما رو میخکوب می‌کنه که حتی یک لحظه هم نتونید ازش دل بکنید.

دانلود رمان آخرین آشوزشت

دانلود رمان آخرین آشوزشت

قسمتی از رمان:

دانلود رمان آخرین آشوزشت 

با دستان یخ‌زده از سرمایم، موهای نارنجی‌گون و لجام گسیخته‌ام را به زیر روسری آبی‌رنگم فرو فرستادم و دسته‌ای از آن‌ها را پشت گوش انداختم. نگاهی به تابلوی قدیمی و زردی انداختم که با خط ناخوش و مشکی روی آن نوشته بودند:
«خرازی ماه‌پیشونی»
لبخندی زدم و درب شیشه‌ای‌اش را هول دادم. وارد خرازی شدم و با شتاب درب را بستم تا هوای بی‌رحم و سرد، فضای گرم خرازی را دچار تشویش نسازد!
– سلام ماه‌پیشونی!
هنوز هم بی‌توجه به من مشغول تی کشیدن کاشی‌های سبز؛ لیک سیاه شده از شدت کثیفی بود!
– جواب سلام واجبه‌ ها!

پیشنهاد می‌شود

رمان تکه‌ای از ماه | ™Sorina

رمان خنجرت تیز نبود | صباترنجی

دانلود رمان ایرسای وجودم

دانلود رمان به طراوت باران

رمان پنجره‌ی جنوبی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود رمان آخرین آشوزشت ⭐️»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..