مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تمام مشاغل کارخانه سیمان آبیک سخت و زیان‌آور شناخته شده‌ است

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز و جمعی از مسئولین اداره کل تامین اجتماعی استان البرز شعبه نظرآباد از شرکت سیمان آبیک بازدید کردند. 

در این دیدار مشکلات بیمه‌ای این کارخانه مورد بررسی قرار گرفت و باتوجه به ضوابط موجود در قوانین سازمان تامین اجتماعی راهکارهایی برای رفع این مشکلات مطرح شد.

«ابوالحسن قورچیان» ضمن تاکید بر شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نام گرفته است، سازمان تامین اجتماعی استان را آماده هرگونه همکاری در خصوص مسائل بیمه‌ای این کارخانه و آمادگی جهت رفع این مشکلات دانست.

وی با اشاره به نقش ارزنده کارخانه سیمان آبیک در امر اشتغال‌زایی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با واحدهای مختلف اداره کل و شعبه نظرآباد بر آن هستیم همیاری و کمکهای بیمه‌ای را به حداکثر برسانیم.

قورچیان گفت: در راستای احقاق حق کارکنان و کارگران این کارخانه، کلیه مشاغل موجود در سیمان آبیک سخت و زیان‌آور شناخته شده‌ است.

وی همچنین به بحث جرایم بیمه‌ای این کارخانه اشاره و اعلام کرد: با مساعدت اداره کل و شعبه نظرآباد تاحد امکان برآن هستیم طبق ضوابط و مقررات آن را تقلیل دهیم که این امر می‌تواند به رونق تولید و تحقق شعار سال کمک شایانی نماید.

قورچیان در بخش دیگری از سخنانش در این بازدید با بیان اینکه از آن جایی که شرکت سیمان آبیک یکی از کارخانه‌های زیر مجموعه شرکت شستا است، رونق این کارخانه را در اولویت دستور کار مدیران بالا دستی سازمان تامین اجتماعی دانست.

وی این کارخانه را به عنوان الگوی دیگر کارخانجات استان البرز دانست و گفت: انتظار می‌رود که دیگر کارخانجات نیز مانند سیمان آبیک به تعامل بیش از پیش با تامین اجتماعی البرز روی بیاورند.

وی در ادامه تعامل صنعت و سازمان تامین اجتماعی را از مهمترین عوامل تاثیر گذار در جلوگیری از بروز مشکلات بیمه‌ای دانست.

در ادامه این جلسه «حمید فرمانی» مدیرعامل شرکت سیمان آبیک به ارائه گزارشی از عملکرد جاری شرکت پرداخته و اظهار کرد: شرکت سیمان آبیک به عنوان بزرگترین کارخانه تولید سیمان در کشور و خاورمیانه تلاش مجدانه‌ای را در ارتباط با رعایت مسائل زیست محیطی در دستور کار دارد.

در پایان قورچیان، هیئت همراه و مدیران کارخانه از مراحل و روند تولید دیدار کردند.

تمام مشاغل کارخانه سیمان آبیک سخت و زیان‌آور شناخته شده‌ است

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تمام مشاغل کارخانه سیمان آبیک سخت و زیان‌آور شناخته شده‌ است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..