مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان

دومین مهر کرونایی

زنگ‌ بازگشایی مدارس در کرمان، صبح امروز با حضور استاندار کرمان در مدرسه دخترانه شاهد نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان در آیین نواخته شدن زنگ مهر در ۸ هزار مدرسه و فضای آموزشی استان برای ۶۷۰ هزار دانش آموز و ۴۴ هزار معلم و فرهنگی افزود: امسال شعار ما "تضمین سلامت استقرار آموزش و کیفیت برنامه‌های اجرایی" است.تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان

اسکندری نسب افزود: همه مدارس عشایری و روستایی آموزش حضوری را آغاز کرده‌اند و با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی به تدریج آموزش حضوری در مدارس پرجمعیت نیز آغاز می‌شود.


استاندار کرمان هم در مراسم بازگشایی مدارس با تاکید بر واکسیناسیون فرهنگیان دانش آموزان و رانندگان خودروی مدارس گفت : جز استان‌های برتر و پیشرو برای بازگشایی مدارس هستیم و با تجربه بیشتر و آرامش و اطمینان بیشتر نسبت به قبل، سال تحصیلی را آغاز کردیم

 بگفته وی نظر همه کارشناسان بر این است که آموزش باید  حضوری انجام شود؛ بنابراین خانواده ها به ما کمک کنند تا بتوانیم به‌تدریج آموزش حضوری را آغاز کنیم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تضمین سلامت، استمرار و ارتقای کیفیت آموزشی مدارس کرمان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..