مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
افتتاح سیستم تصفیه پساب شرکت کارتن سازی در یزد

سیستم تصفیه پساب شرکت کارتن سازی، ۹۰ درصد آب تصفیه شده را به خط تولید و ۱۰ درصد باقیمانده را برای آبیاری کشاورزی بازمی گرداند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: به منظور بهبود و ارتقای عملکرد زیست محیطی و کنترل پساب صنعتی ناشی از آب برگشتی از خط تولید کارتن سازی، طرح سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت کارتن سازی افتتاح و به بهره برداری رسید.افتتاح سیستم تصفیه پساب صنعتی شرکت ورق سازی تک کارتن یزد

پورملایی اظهارداشت: این تصفیه خانه با تلاش صنعتگران یزدی با استفاده از تکنولوژی روز ایجاد شد.

 وی گفت: این سیستم قابلیت تصفیه پساب‌های صنعتی با ظرفیت تصفیه ۱۲۰ متر مکعب در شبانه روز را دارد.


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: این طرح مانع از ورود فاضلاب به منابع آبی شده و نقش مهمی در جلوگیری از آلودگی آب و خاک خواهد داشت.

پورملایی اظهارداشت: اعتبار ساخت این تصفیه خانه بالغ بر  ۴۰ میلیارد ریال می‌باشد.


وی گفت: سیستم تصفیه پساب شرکت کارتن سازی، ۹۰ درصد آب تصفیه شده را به خط تولید و ۱۰ درصد باقیمانده را برای آبیاری کشاورزی بازمی گرداند..
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افتتاح سیستم تصفیه پساب شرکت کارتن سازی در یزد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..