مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
سریع ترین "شاسی بلند"

عصر ایران- پیش از این 2 پروژه تیونینگ از خانواده راکت 900 برابوس را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیات آن در لینک 1 و لینک 2 قابل دسترسی است. اکنون تیونر مطرح بین المللی یعنی برابوس محصولی دیگر در خانواده راکت 900 با نام کامل "جی ال ایی 63 900 راکت ادیشن" را معرفی کرده که ادعا می شود سریع ترین شاسی بلند قانونی(خیابان) روی کره زمین است!

راکت 900 مورد اشاره، پروژه ای توسعه یافته براساس آ ام گ جی ال ایی 63اس کوپه است که 888 اسب بخار خروجی و 1050 نیوتن متر گشتاور دارد. این اعداد کافی هستند تا این غول آلمانی را طی 3.2 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت برسانند.

البته پیشرانه قابلیت تولید بیشینه گشتاور 1250 نیوتن متر را دارد اما برابوس به منظور حفظ سلامت قطعات این عدد را کاهش و کنترل کرده است.

در مقایسه با نسخه استاندارد که 603 اسب بخار خروجی و 850 نیوتن گشتاور دارد متوجه ارزشمندی تلاش تیونر خواهیم شد. مرسدس استاندارد طی 3.7 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد.

برابوس برای دستیابی به اهداف فنی خود پیشرانه استاندارد 3982 cc را با نمونه 4407 cc تعویض کرده است. توربوها با کمپرسور بزرگتر، پیستون ها، برنامه ریزی رایانه، سیستم اگزوز و بسیاری دیگر از قسمت های پیشرانه تغییر یافته اند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در تزئینات بدنه نیز به میزان زیادی از پنل های فیبرکربن استفاده شده است.

از این محصول تنها 25 دستگاه تولید خواهد شد و احتمالا قیمت پایه آن 447322 دلار است.

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سریع ترین "شاسی بلند"»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..