مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تحریم دادگاه‌های رژیم صهیونیستی توسط اسرای فلسطینی

به دنبال افزایش جنایات زندانبانان صهیونیست علیه اسرای فلسطینی

به دنبال تشدید اقدامات انتقامجویانه زندانبانان صهیونیست علیه اسرای فلسطینی، کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی از تحریم دادگاه‌های رژیم صهیونیستی توسط اسرا خبر داد.

اسرای فلسطینی دادگاه‌های رژیم صهیونیستی را تحریم کردندبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از روزنامه القدس العربی؛۵ اسیر اداری فلسطینی که از بیماری شدید رنج می‌برند، در اعتراض به بازداشت بدون تفهیم اتهام و محاکمه و نیز نامحدود، دادگاه‌های رژیم صهیونیستی را تحریم و از خوردن دارو پرهیز کرده اند.

القدس العربی  با اشاره به تشدید اقدامات وحشیانه و تلافی جویانه زندانبان‌ها علیه اسیران فلسطینی پس از فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع نوشت: مقامات رژیم صهیونیستی علاوه بر این اقدامات، برای اسیران احکام اداری صادر می‌کنند {یعنی اسیران را بدون تفهیم اتهام و محاکمه برای مدت زمان نامعلوم روانه زندان می‌کنند}.
اتهاماتی که به صدور این احکام منجر شده است، به بهانه محرمانه بودن اعلام نمی‌شود و در بیشتر موارد پیش از پایان مدت زمان بازداشت تمدید می‌شود. وکلای این اسیران نیز اجازه ندارند از اتهامات موکلان خود باخبر شوند و این نقض صریح قوانین بین المللی است. هم اکنون بیش از ۴۵۰ اسیر اداری در زندان‌های رژیم اشغالگر صهونیستی در بند هستند. این اسیران نیز همانند دیگر اسیران هدف آزار و شکنجه قرار می‌گیرند. پنج اسیر بیمار اداری در اعتراض به این نوع بازداشت تصمیم گرفتند دادگاه‌های رژیم صهیونیستی را تحریم و از خوردن دارو پرهیز کنند.
کمیته امور اسرا و ازادگان فلسطینی با اعلام اسامی این اسیران افزود: این پنج اسیر پس از گذراندن سال‌ها حبس به علت بازداشت اداری بار دیگر روانه زندان شده اند. اینان از مشکل شدید جسمانی رنج می‌برند و به مراقبت مداوم نیاز دارند. بنابر اعلام باشگاه اسیران فلسطینی، این افراد فقط پنج نفر از ده‌ها اسیر اداری هستند که سال هاست از زندان بیرون نیامده اند. مجموع سال‌های حبس برخی از این اسیران به بیش از ۱۵ سال رسیده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تحریم دادگاه‌های رژیم صهیونیستی توسط اسرای فلسطینی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..