مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نمایندگان روسیه وچین و پاکستان با نخست وزیر طالبان

ضمیر کابلوف، نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه، یو شیائو یونگ، نماینده ویژه چین و محمد صادق خان، نماینده ویژه پاکستان برای افغانستان در کابل مشغول دیدار با مقامات طالبان و دیگر گروه‌های هستند.عبدالله عبدالله، رئیس نهاد پیشین شورای عالی صلح افغانستان در فیسبوک خود نوشته است که میزبان نمایندگان این کشورها در کابل بوده و در مورد تحولات جاری تبادل نظر صورت گرفت.در این دیدار حامد کرزی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان نیز حضور داشته است.

آقای عبدالله نوشت که در این دیدار "روی تشکیل یک دولت فراگیر که برای همه قابل قبول باشد، صلح و ثبات، رعایت حقوق زنان و حق برابر همه به افغانها به آموزش صحبت شد."در این نشست‌ها نماینده از ایران حضور نداشته است.طالبان امروز شماری از اعضای جدید کابینه خود را اعلام کرد که گفته در آن "حق اقلیت‌ها" در نظر گرفته شده است.تا هنوز هیچ کشوری دولت جدید طالبان را به رسمیت نشناخته و امروز عمران خان نخست وزیر پاکستان به بی‌بی‌سی گفت که پاکستان در تعامل با همسایگان افغانستان و بطور "جمعی" در مورد به رسمیت شناختن یا نشناختن دولت طالبان تصمیم خواهند گرفت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نمایندگان روسیه وچین و پاکستان با نخست وزیر طالبان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..