مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
پایگاه خبری گیتی تصویر، راه‌اندازی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ساتیار امامی، عکاس شناخته شده مطبوعات و رسانه‌های کشورمان، سایت گیتی تصویر را راه‌اندازی کرد.

گیتی تصویر، اولین پایگاه خبری مستقل مبتنی بر تصویر است که با هدف تمرکز بر تولید محتوای جذاب و مورد نیاز رسانه‌ها، برای عموم تشکیل شده است.

امامی درباره راه‌اندازی این سایت توضیح داد: «تغییر مدیران سیاسی فعال در رسانه‌ها همیشه باعث شده که پروژه‌های مورد علاقه‌ام در این سال‌ها نیمه‌کاره بماند؛ بنابراین تصمیم گرفتم خودم آستین بالا بزنم؛ البته می‌دانم قدم در راه سختی گذاشته‌ام.»

مدیرمسئول پایگاه گیتی تصویر افزود: «ارتباط نزدیک و همکاری با بیش از صد عکاس در رسانه‌های مختلف طی این سال‌ها باعث شده که شبکه ارتباطی خوبی برای تولید محتوا در اختیار داشته باشیم. به گمانم خیلی از دوستان و همراهانم در این سال‌ها مثل من از تغییر مدیران و سیاست‌های رسانه‌ای دلگیر هستند و بسیاری از همکارانم در این پایگاه، هم‌دلانه در کنارم هستند.»

او ادامه داد: «البته بخشی از کار تولیدی این پایگاه خبری همچنان به شکل ثبت سفارش و حسب درخواست خواهد بود اما بخش اصلی گیتی ایمیجز در دسترس عموم هست و علاقه‌مندان می‌توانند گزارش‌های تصویری و عکس‌های خبری را دنبال کنند.»

این عکاس باسابقه و شناخته شده، همچنین توضیح داد: «با توجه به افزایش ظرفیت تولید در رسانه‌ها، علاوه بر عکس، محتوای چند رسانه‌ای و فیلم هم ارائه خواهیم کرد. یکی دیگر از ظرفیت‌های پیش‌بینی شده در این پایگاه، نقد و تحلیل و یادداشت درباره تصویر و عکاسی و هنرهای تجسمی و دیداری خواهد بود.»

ساتیار امامی در پایان گفت: «امیدوارم پایگاه چندرسانه‌ای گیتی تصویر به فضایی برای ارتباط بهتر با همکاران عکاس تبدیل شود و علاوه بر دوستان عزیزی که سال‌هاست افتخار همکاری با آن‌ها را دارم؛ زمینه ارتباط و آشنایی‌ام با علاقه‌مندان مستعد و با تجربه را که هنوز ناشناخته مانده‌اند و هر روز در گوشه گوشه این کشور پهناور، مشغول ثبت لحظه‌ها و مستند کردن زندگی هستند، فراهم کند.»

پایگاه گیتی تصویر، از روز جمعه ۲۶ شهریور آغاز به کار کرده است.

پایگاه خبری گیتی تصویر، راه‌اندازی شد

۵۷۵۷
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پایگاه خبری گیتی تصویر، راه‌اندازی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..