مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
پلمب قهوه‌خانه و سفره‌خانه‌هایی که قلیان دست مردم می‌دهند

سرهنگ مرادی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی وشیوع ویروس منحوس کرونا، روز گذشته تیم‌هایی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت به همراه تمام پایگاه‌های ده‌گانه پلیس امنیت عمومی، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با بکارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار خود قرار داده و از تعدادی سفره‌خانه‌های سنتی و قهوه‌خانه‌های سطح شهر تهران بازدید صورت گرفت.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: در این طرح نظارتی، مأموران به ۹ قهوه‌خانه مشکوک شده که در بازدید صورت گرفته دریافتند که متصدی سفره‌خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای هنجارشکن کرده که با هماهنگی قضائی واحد های صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی پلمب شدند.

وی با اشاره به اینکه متصدی این واحدهای صنفی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

۴۷۲۳۱
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پلمب قهوه‌خانه و سفره‌خانه‌هایی که قلیان دست مردم می‌دهند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..