مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ شهریور ماه ۴۵۳ نفر اعلام شد. فرادید| وزارت بهداشت، آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۵ شهریور ماه را ۴۵۳ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۱۱۶ هزار و ۷۲ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۸ هزار و ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۸۵۹ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۴۰۸ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۴ میلیون ۶۸۲ هزار و ۷۰۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۶ هزار و ۹۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۰ میلیون و ۶۷۲ هزار و ۹۱۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۶۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۷۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

آمار جهانی کرونا طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۶۲ هزار و ۴۸۴ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۲۲۷ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۷۳۶ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۱۰ هزار و ۲۰۰ نفری در یک روز به تعداد چهار میلیون و ۶۷۲ هزار و ۳۷۸ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۰۳ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۱۵۹ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۶۸۵ هزار و ۲۳ نفر (۹۹۸ نفر)

۲. برزیل ۵۸۸ هزار و ۶۴۰ نفر (۷۹۳ نفر)

۳. هند ۴۴۳ هزار و ۹۶۰ نفر (۴۳۲ نفر)

۴. مکزیک ۲۶۹ هزار و ۱۵۶ نفر (۹۷۶ نفر)

۵. پرو ۱۹۸ هزار و ۸۶۰ نفر (۲۰ نفر)

۶. روسیه ۱۹۵ هزار و ۱۴۲ نفر (۷۹۲ نفر)

۷. بریتانیا ۱۳۹ هزار و ۶۸۲ نفر (۲۶۷ نفر)

۸. اندونزی ۱۳۴ هزار و ۶۴۷ نفر (۲۰۱ نفر)

۹. ایتالیا ۱۳۰ هزار و ۱۰۰ نفر (۴۵ نفر)

۱۰. کلمبیا ۱۲۵ هزار و ۷۵۳ نفر (۴۰ نفر)
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۵»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..