مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اتمام پروژه ۲۰ساله طی۳سال نشان از وحدت در شهر است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان:

نهاوند-مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان گفت: اتمام پروژه ۲۰ ساله طی ۳ سال نشان از وحدت در آن شهر است.

اتمام پروژه ۲۰ساله طی۳سال نشان از وحدت در شهر استبه گزارش خبرگزاری بسیج، مجید درویشی در آیین تکریم و معارفه شهردار نهاوند با بیان اینکه قدرشناس‌ترین مردم کشور از نظر من در طول ۳۰ سال خدمتم مردم نهاوند هستند، ضمن قدردانی از زحمات مهندس حسین‌پور، اظهار داشت: پروژه‌های بام نهاوند، چهارباغ، میدان مرکزی و ... پروژه‌هایی نیستند که فراموش شوند و پروژه‌های شهرداری جزء ماندگارترین‌ها هستند و هرگز از حافظه ما و مردم و تاریخ این شهر فراموش نخواهند شد.

وی تصریح کرد: پیشینه و تاریخ نهاوند می‌طلبد که پروژه‌های خاص و ماندگار برای آن اجرا شود و اولویت و مطالبه اصلی آن آسفالت و جدول‌گذاری نیست و باید به دنبال پروژه‌های بزرگ‌تر بود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان با اشاره به اینکه وحدت و همدلی در شهرستان نهاوند و در بخش‌های مختلف این شهرستان دیده می‌شود، گفت: وقتی پروژه  ۲۰ساله در۳ سال اجرا و به اتمام می‌رسد به طور قطع نشان از وحدت در آن شهر است.

وی گفت: برای درآمد پایدار نباید به عوارض‌های دریافتی از مردم کفایت کرد و باید به اجرای کارهای بزرگ و سرمایه‌گذاری و... پرداخت.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اتمام پروژه ۲۰ساله طی۳سال نشان از وحدت در شهر است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..