مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
کسانی که برای شرکت در کنسرت و خوشگذرانی به ترکیه می روند مستحق دریافت یارانه نیستند

به گزارش رکنا، منصور حقیقت‌پور گفت: در هفته گذشته عده‌ای برای شرکت در یک کنسرت و خوشگذرانی در کشور ترکیه به این کشور سفر کردند و گفته می‌شود، هزینه سفر آن‌ها مجموعاً ۱۲۰ میلیارد تومان شده است. وی افزود: کسانی که برای شرکت در کنسرت و خوشگذرانی‌های خود چنین هزینه‌های هنگفتی می‌کنند، مستحق دریافت یارانه نیستند.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما امروز در بسیاری موارد شاهدیم که مردم قادر به تأمین هزینه‌های درمانی و معیشتی خود نیستند آن گاه عده‌ای برای خوشگذرانی‌های خود چنین مبالغ زیادی را هزینه می‌کنند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: باید یارانه آشکار و پنهان این گونه افراد را که در قالب یارانه نقدی و یا یارانه انرژی دریافت می‌کنند قطع شود چرا که این گونه افراد مستحق دریافت هیچ گونه یارانه‌ای حتی به صورت یارانه‌های پنهان به اشکال مختلف نیستند.

 وی افزود: از سوی دیگر باید مشخص شود که منابع درآمدی این قبیل افراد کجاست که قادر به تأمین این گونه هزینه‌ها هستند و برای خوشگذرانی خود این گونه هزینه می‌کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «کسانی که برای شرکت در کنسرت و خوشگذرانی به ترکیه می روند مستحق دریافت یارانه نیستند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..