مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
ناگفته‌هایی از تصاویر ساختگی منسوب به اهل بیت (ع)

۰۹:۰۲ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

۷۸۳۵۰۹۶

۰۹:۰۲ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

۷۸۳۵۰۹۶

دانلود PDF

دانلود PDF

به گزارش خبرنگار  حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، برخی برای اظهار ارادت و محبت به امیر المومنین خصوصا در این روز ها با خرج هزینه های گزاف اقدام به خرید  تابلوهایی با تصویر منسوب به امیر المومنین و نصب آن ها در محل های مختلف مثل خانه یا محل کارمی کنند.

مرحوم شیخ کافی با اشاره به این مطلب می‌گوید: ریشه این عکس ها از مسیحیت است و آنها دست به ساخت چنین عکس هایی زده اند و به طور ساختگی تصویری درست کردند که خشم، اخم در آن موج میزند و به دست شمشیری آخته دارد. که چهره ای خلاف از ایشان را رایج کند تا افرادی که شناختی ندارند از ایشان دور شوند. ولی در باره حضرت مسیح با طرح تصویری مظلومانه و رحیم به تبلیغ دین خود مشغول اند. برخی هم بی توجه به این مسئله به خاطر علاقه ای که به ایشان دارند با آوردن چنین عکس هایی به زندگیشان به این هدف کمک می کنند.

وی ادامه می دهد : با  توجه به برخی صفاتی که از ایشان روایت شده و این که در زمان حیات این بزرگواران دستگاهی برای گرفتن تصویر درمیان نبوده است، اما در اوصاف حضرت آمده که ایشان چهره و شخصیتی بسیار رئوفانه و مهربان داشتند. اما چه باید کرد؟ باید به جای تابلو کردن تصویر سیمای علی (ع)؛ تقوا،منش، رفتار، کردار، ایمان، دین داری، حق پرستی و حق گویی، مناجات در شب، طرف داری از فقرا، حمایت از مظلوم و صفات بی شمار ایشان در شهر  تابلو شود نه عکس ساخته دست مسیحیت!

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ناگفته‌هایی از تصاویر ساختگی منسوب به اهل بیت (ع)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..