مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
آخرین جزئیات از واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها

آخرین جزئیات از واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها

روز نو :دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها در این زمینه اعلام کرد: واکسیناسیون کارکنان بانکی در اولویت قرار گرفته و پیش بینی شده است که از فردا واکسیناسیون به صورت نمادین شروع شود اما تزریق واکسن به کارکنان بانک‌ها از یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود.

با توجه به اینکه مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها صادر شده و فردا همزمان با عید غدیرخم واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی با واکسینه کردن ۱۰۰ نفر از کارکنان شاغل در شعب منتخب بانک‌ها به صورت نمادین آغاز ‌می‌شود، دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها در این زمینه اعلام کرد: واکسیناسیون کارکنان بانکی در اولویت قرار گرفته و پیش بینی شده است که از فردا واکسیناسیون به صورت نمادین شروع شود اما تزریق واکسن به کارکنان بانک‌ها از یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود.

روز گذشته وزیر بهداشت مجوز واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها را صادر کرد که بدین منظور قرار شد تا از اوایل هفته آینده تزریق واکسن به آن‌ها آغاز می‌شود.

در این بین، علیرضا قیطاسی - دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی - در خصوص برنامه ریزی برای انجام واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها، گفت: مقرر شده است امروز در بانک مرکزی جلسه ای با حضور نمایندگان بانک‌های دولتی و خصوصی و همچنین نماینده وزارت بهداشت درباره زمان‌بندی و چگونگی واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها برگزار شود.

در این زمینه، بانک مرکزی اعلام کرد که در جلسه مشترک میان نمایندگان شبکه بانکی، مدیر رفاه کارکنان بانک مرکزی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد فردا همزمان با عید غدیرخم واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی با واکسینه کردن ۱۰۰ نفر از کارکنان شاغل در شعب منتخب بانک‌ها به صورت نمادین آغاز ‌شود.

این جلسه به منظور انجام هماهنگی‌های لازم درخصوص فرآیندها، سهمیه‌ها و چگونگی اجرای طرح واکسیناسیون شبکه بانکی برگزار و مقرر شد که واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی از اوایل هفته آینده با اولویت کارکنان شعب و در سریع‌ترین زمان ممکن عملیاتی شود.

همچنین به موجب تصمیمات اخذ شده در این جلسه، کلیه کارکنان شاغل شبکه بانکی واکسینه خواهند شد. براین اساس باتوجه به ظرفیت‌ها و امکانات درمانی شبکه بانکی مقرر شد، محل و کادر واکسیناتور در شهرهای بزرگ توسط بانک‌ها تعیین و معرفی شوند.

علاوه بر این درخصوص کارکنان شاغل در شهرهای دور از مراکز استانی، هماهنگی‌های لازم با دانشکده‌های علوم پزشکی به عمل می‌آید.

در این راستا، علیرضا قیطاسی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها نیز اظهار کرد: واکسیناسیون کارکنان بانکی در اولویت قرار گرفته و پیش بینی شده است که از فردا واکسیناسیون به صورت نمادین شروع شود اما تزریق واکسن به کارکنان بانک‌ها از یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود.

وی افزود: آغاز واکسیناسیون کارکنان بانکی از فردا پیش بینی شده که من اطمینان نمی‌دهم که حتما اتفاق می‌دهد بلکه به دستور و تصمیم رئیس کل بانک مرکزی و وزیر بهداشت بستگی دارد.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی درباره نوع واکسن نیز گفت: کارکنان بانک‌ها با سایر افراد در زمینه تزریق واکسن و نوع آن تفاوتی دارند و براساس واکسن‌های موجود واکسیناسیون می‌شوند.

وی بیان کرد: تمام اطلاعات کارکنان شعب مختلف بانک‌ها به وزارت بهداشت ارسال خواهد شود و آن وزارتخانه مدارک مورد نیاز برای تزریق واکسن را اطلاع رسانی می‌کند.

گفتنی است که از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تاکنون ۳۵ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی به این ویروس مبتلا شدند و متأسفانه ۲۶۰ نفر از این عزیزان طی مدت یاد شده به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آخرین جزئیات از واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..