مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
اعلام خروج نیروهای آمریکا از عراق، یک فریب دیپلماتیک است

پایگاه تحقیقات استراتژیک آمریکایی "آتلانتیک کنسل" نوشت: اعلام خروج نیروهای آمریکا از عراق به منزله یک فریب دمکراتیک مفید برای دولت بایدن است.

به گزارش بولتن نیوز، عین العراق نیوز در گزارشی نوشت: برخلاف خروج کامل نیروهای آمریکا از اففانستان، اعلام خروج نیروهای آمریکایی از عراق به منزله اعاده توازن از طریق نیروهای رزمی و جایگزین کردن مربیان و نیروهای آموزشی به جای آنهاست که به تقویت توانمندی دستگاههای امنیتی عراق ادامه خواهند داد.

این گزارش می افزاید: اما اعلام این امر، در واقع یک فریب دمکراتیک مفیدی برای دولت بایدن است. طبیعتا دولت آمریکا باید راهنمایی هایش را در اختیار عراق قرار دهد و نیروهای رزمی اش را در قالب گشتی در بغداد به حرکت درنیاورد. اما آنها در شرایط کنونی اقدام به این نوع گشت زنی نمی کنند.

این گزارش خاطرنشان کرد: آنچه به احتمال قوی باقی می ماند مهم ترین عناصر مأموریت کنونی یعنی توانمندی های پیشرفته برای عملیات ویژه آمریکا و تعامل ارتش آمریکا با نیروها و سیاستمداران آمریکاست که همه این امور را می توان تحت عنوان "مأموریت استشاری" که این نام بیش از هرچیزی به نفع کاظمی و دولت آمریکاست نام گذاری کرد.

منبع: کردپرس
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اعلام خروج نیروهای آمریکا از عراق، یک فریب دیپلماتیک است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..