مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
قدرت کشور ایران مربوط به سپاه و میدان است/ جابجایی مسئولیت ها در بین افراد مختلف، به جهت آزمودن ایمان و جوهره فرد است

ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1400/05/06 شناسه خبر: 1755146

در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی مطرح شد:

محمد علی شجاعی با بیان اینکه پای میز مذاکره صندلی را برای کشوری می گذارند که توان دارد، گفت: در این یک دهه اخیر به بسیاری از کشورها حمله شد یا برای مذاکره دعوت نشد، به عنوان واقعیت بپذیریم، قدرت ایران مربوط به میدان و سپاه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) با اشاره به اینکه سپاه یعنی برای مردم بودن، اظهار داشت: اگر این قدرت در ایران نبود، نیازی به مذاکره نمی‌دیدند و همچون بسیاری از کشورهای دیگر که به آنها حمله شد، اتفاقات دیگری رخ می داد.

شجاعی افزود: در استان اتحاد بین اجزای حاکمیت و مردم، موجب شده که ما امروز شرمنده سه هزار شهید استان نشویم.

استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: قبل از انتخابات دغدغه حضرت آقا مشارکت مردمی بود، در استان خراسان شمالی، همه پای کار بودند، تا بیشترین مشارکت را سهم استان کنند.

این مقام مسئول بیان داشت: مسئولیت اصلی ما در انتخابات این بود تا در برابر بیانات و وظیفه ای که رهبر بر دوش ما گذاشته سربلند شویم.

وی با بیا اینکه مسیر خدمت، پیرو راه رهبری بودن است، اضافه کرد: فرقی ندارد افراد از کجا حکم گرفته اند، چرا که ما نسبت به مردم و نظام مسئول هستیم.

استاندار خراسان شمالی یادآور شد: این استان قدر سپاه را دانسته و باز این اتحاد ادامه پیدا خواهد کرد و قطعا در آینده نه چندان دور وظیفه ما که همان فراهم کردن سفره ای آبادتر برای مردم است حتما تحقق پیدا خواهد کرد.

 

جابجایی مسئولیت ها در بین افراد مختلف، به جهت آزمودن ایمان و جوهره فرد است

همچنین حجت الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی، در این مراسم خاطرنشان کرد: مسئولیت ها بین افراد مختلف چرخیده می شود، این جابجایی برای آزمودن ایمان و فرد است، تا جوهره افراد شناخته شود، سرنوشت اخروی در روزهای خدمت مشخص می شود.

وی افزود: انشالله بتوانیم از فرصتی که خدا ایجاد کرده است در هر جایگاهی که قرار داریم، استفاده کنیم و با یاری خداوند، آنچه در توان داریم انجام دهیم.

 

به گزارش عصراترک، سرتیپ دوم اسماعیل فرجی، فرمانده جدید سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه حضرت جوادالائمه (ع)  خراسان شمالی با اشاره به اینکه ما پاسداریم، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، میراث گرانبهای حضرت امام (ره) است که به عنوان هدیه ای برای ما گذاشته شده و ما به عنوان نگهبان و محافظ این میراث گرانبها، تکالیفی بر عهده داریم.

وی با اشاره به اینکه سپاه رسالت محور و تکلیف محور است، ادامه داد: باید بدانیم که  پایه های اصلی این نظام و انقلاب چه بوده است که از آن محافظت کنیم.

فرجی گفت:  سه رکن اصلی انقلاب در هشت فرمانی مقام معظم رهبری به سپاه دادند، مشخص شده، که یکی از آنها موضوع معنویت و تلاش برای بصیرت افزایی پاسداران بوده و با توجه به اینکه رکن اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران خداباوری و دینداری مردم بوده، کلیف داریم از این دینداری دفاع کنیم.

وی یادآور شد: گرچه ماموریت های ما متفاوت است و باتوجه به نیاز جابجا می شود، اما خط قرمز ما ولایت فقیه است که در استمرار ولایت رسول اکرم (ص) است.

فرجی با اشاره به اینکه رکن و وظیفه و تکلیف بعدی ما مردم داری است که رهبری در بیانیه گام دوم اشاره کردند،گفت:  در صحنه های مختلف مشاهده شده که سپاه در عرصه های مختلف جهادی، سازندگی ، معیشتی، مردم دار بوده و برای خدمت سر از پا نمی شناسد.

 فرمانده جدید سپاه حضرت جوادالائمه (ع) یادآور شد: طبق بیانات مقام معظم رهبری، بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و امروز تکلیف ما خدمت به مردم استان خراسان شمالی است.

 

انتهای پیام./ رحمانی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «قدرت کشور ایران مربوط به سپاه و میدان است/ جابجایی مسئولیت ها در بین افراد مختلف، به جهت آزمودن ایمان و جوهره فرد است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..