مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
قیمت زاویه سازی صورت سال ۱۴۰۰ چند در می‌یاد؟

قیمت زاویه سازی صورت گرد

قبل از این‌که قیمت زاویه سازی صورت سال 1400 را بررسی کنیم؛ این نکته را بدانید که برای زیباسازی صورت با اصلاح زاویه‌های خارجی، کلی روش وجود دارد؛ بسته به این‌که شما چه هدفی از این عمل زیبایی داشته باشید؛ همچنین پزشک متخصص، کدام روش را برای شما انتخاب کند؛ گزینه‌های مختلفی پیش روی‌تان است که هر کدام، قیمتی متفاوت‌دارند؛ لطفا تا اتهای این صفحه با ما باشید تتا قیمت زاویه سازی صورت گرد یا کشیده را برای‌تان توضیح دهیم.

در این مقاله می‌خوانید:

زاویه سازی صورت چیست؟ انواع روش های زاویه سازی صورت چیست؟ قیمت زاویه سازی صورت با ژل قیمت زاویه سازی صورت با چربی چقدر است؟ قیمت زاویه سازی صورت در سال 1400 با نخ یا جراحی قیمت زاویه سازی صورت گرد و کشیده چقدر فرق دارد؟ ماندگاری زاویه سازی صورت چقدر است؟ زاویه سازی صورت در خانه ممکن است؟ زاویه سازی صورت آقایان کار درستی است؟ عوارض زاویه سازی صورت چیست؟ زاویه سازی صورت چیست؟

با زاویه سازی صورت می‌توان فرم طبیعی صورت را کمی اصلاح کرد و به فاکتورهای زیبایی استاندارد نزدیک شد. برای زاویه‌سازی صورت به جز تزریق چربی یا ژل به گونه، شقیقه یا پیشانی، یک روش مهم وجود دارد که در آن پزشک متخصص جراج پلاستیک، زاویه فک مراجع‌اش را اصلاح می‌کند.
زاویه سازی صورت ممکن است با تزریق ژل، چربی یا کار گذاشتن پروتز در چانه انجام شود؛ البته این روزها بیشتر افراد روش تزریق چربی و ژل را برای زاویه‌سازی صورت‌شان انتخاب می‌کنند. زیرا هم ارزان‌تر است؛ هم نیازی به جراحی، بی‌هوشی و دوره نقاهت ندارد.

قیمت زاویه سازی صورت با نخ در سال 1400 چند در می‌یاد؟

انواع روش های زاویه سازی صورت چیست؟

روش‌های زاویه سازی صورت 4 مورد هستند:

مطلب پیشنهادی: همه چیز دربازه تزریق چربی، اینجاست.

هر نوع  روشی را که انتخاب کنید؛ معمولا جراح زیبایی، زاویه سازی صورت را برای این اهداف انجام می‌دهد:

انواع مدل زاویه سازی صورت زاویه سازی صورت گرد زاویه سازی صورت کشیده

انواع مدل زاویه سازی صورت

قیمت زاویه سازی صورت در سال 1400 چقدر است؟

بسته به روشی که برای زاویه سازی صورت انتخاب می‌کنید؛ قیمت آن کمی بالا پایین خواهد شد؛ بیایید هر کدام از این روش‌ها را بررسی کنیم.

قیمت زاویه سازی صورت با ژل

برای زاویه سازی صورت با ژل، باید یک جلسه ویزیت توسط پزشک متخصص پوست و مو یا جراح پلاستیک داشته باشید؛ او براساس نیازی که هر بخش صورت شما دارد؛ تعیین می‌کند، به طور کلی چند سی‌سی‌ ژل نیاز دارید.
برای اصلاح تمام بخش‌های صورت حداقل به 25 سی‌سی ژل نیاز دارید؛ یک مارک مرغوب و اصل ژل صورت، قیمت بالایی دارد؛ هر سی‌سی‌ ژل 1 میلیون و 500 هزار تومان است. 

قیمت زاویه سازی صورت با چربی چقدر است؟

انواع ژل برای زاویه سازی صورت

برای زاویه‌ سازی صورت، حتما به ژل اورجینال نیاز دارید که باید در کلینیک‌های معتبر به دنبال آن باشید. به هیچ عنوان تزریق ژل را نزد افرادی به جز متخصص پوست و مو یا جراج پلاستیک، انجام ندهید. انواع ژل برای زاویه سازی صورت عبارتند از:

اسید هیالورونیک (Restylane Lyft و Juvederm Voluma یا Volux) هیدروکسیلاپاتیت کلسیم (CaHA) (Radiesse)

قیمت زاویه سازی صورت با ژل

قیمت زاویه سازی صورت با چربی چقدر است؟

با توجه به مشکلات واردات دارو و مواد مورد نیاز پزشکی زیبایی و جراجی پلاستیک، ممکن است برای برخی افراد سخت باشد که به کلینیک اعتماد کنند؛ افراد نگران‌‍‌اند که در کلینیک ژل تقلبی برای آنها تزریق شود و دچار عوارض جبران ناپذیر آن شوند.
بنابراین پزشکان متخصص پوست و مو یا جراحان پلاستیک، به این افراد تزریق چربی را توصیه می‌کنند. این چربی از بدن خود بیمار استخراج می‌شود؛ کمی تغییرات فیزیکی روی آن انجام می‌دهند؛ سپس به صورت بیمار تزریق می‌کنند. 

هزینه تزریق چربی به صورت بین 5 تا 20 میلیون تومان می‌شود.

قیمت زاویه سازی صورت با ژل در سال 1400 چند در می‌یاد؟

قیمت زاویه سازی صورت در سال 1400 با نخ یا جراحی

یکی از روش‌های تقریبا سرپایی زاویه سازی صورت، استفاده از نخ است؛ جراحی نخ‌هایی بسیار نازک و میکرو را با ابزار بسیار باریک، زیر پوست می‌برد و کمی بافت‌ها را به سمت اطراف می‌کشد تا زاویه‌سازی صورت انجام شود؛ بعد از جذب نخ در صورت، زاویه به همان شکل باقی می‌ماند.
این روش حدود 4 تا 10 میلیون هزینه دارد اما اگر به صورت نادرست انجام شود؛ نخ جذب شده، بافت‌ها را به محلی نادرستی کشیده است و جبران این عوارض مشکل است. زاویه سازی با جراحی نیز معمولا با کشیدن پوست و گذاشتن پروتز همراه  است؛ به دلیل گران بودن پروتز و تجهیزات اتاق عمل، بین 15 تا 40 میلیون تومان هزینه دارد.

قیمت زاویه سازی صورت در سال 1400 با نخ یا جراحی

قیمت زاویه سازی صورت گرد و کشیده چقدر فرق دارد؟

زاویه سازی صورت گرد یا کشیده، با اصلاح فرم چانه، فک، گونه، شقیقه و پیشانی انجام می‌شود؛ به جز تکنیک‌های پزشکی، هنر پزشک نیز بسیار مهم است؛ معمولا زاویه صورت گرد را با افزایش طول چانه، اصلاح می‌کنند و صورت‌های کشیده را با اصلاح فرم و حجم اطراف صورت. بسته به حجم مورد نیاز از چربی و ژل، هزینه زاویه سازی به این صورت است:

قیمت زاویه سازی صورت گرد: 5 تا 15 میلیون تومان قیمت زاویه سازی صورت کشیده: 5 تا 18 میلیون تومان

مطلب پیشنهادی: زاویه سازی صورت گرد، چقدر موثره؟

قیمت زاویه سازی صورت گرد و کشیده چقدر فرق دارد؟

ماندگاری زاویه سازی صورت چقدر است؟

اگر زاویه سازی صورت با ژل یا چربی انجام شود؛ بین 12 تا 24 ماه ماندگاری دارد؛ اگر زاویه سازی صورت با نخ یا جراحی باشد؛ اثر آن دائمی است.نتایج فردی متفاوت است. در تقسیم بندی دیگری می‌توان گفت:

ماندگاری ژل اسید هیالورونیک ممکن است تا 2 سال  باشد. ماندگاری هیدروکسیلاپاتیت کلسیم ممکن است تا 15 ماه باشد.

مطلب پیشنهادی: ژل بهتر یا فیلر؟ اصلا سوال اشتباه است!

زاویه سازی صورت در خانه ممکن است؟

در اینترنت برخی روش‌های موقتی و تجریا برای زاویه سازی صورت توصیه می‌شود؛ مثلا

زاویه سازی صورت با اشعه UV زاویه سازی صورت با ورزش زاویه سازی صورت با ماساژ زاویه سازی صورت با کرم زاویه سازی صورت با کش

مطلب پیشنهادی: بهترین زمان تزریق ژل و بوتاکس، کی است؟

این روش‌های موقتی بیشتر از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنند و  اصلا ماندگاری یا اثر روش‌های زاویه سازی با ژل یا چربی، نخ یا جراحی را ندارند.

عوارض زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت آقایان کار درستی است؟

چراکه نه! آقایان هم زیبایی را دوست دارند؛ اما این روش زیبایی باید حتما توسط جراحان پلاستیک یا پزشکان متخصص پوست و مو صورت بگیرد تا چهره مردانه آقا، دچار تخریب نشود.

مطلب پیشنهادی: بهترین ژل‌های تاخیری برای آقایان کدام‌اند؟

عوارض زاویه سازی صورت چیست؟

قیمت زاویه سازی صورت در سال 1400 را متوجه شدید؛ اما پرداخت این هزینه معایبی هم دارد؟ آیا شما کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید؟ این پرسش‌ها را باید حتما در جلسه ویزیت از پزشک متخصص پوست و مو یا جراح زیبایی و پلاستیک بپرسید. متخصصان کلینیک نی‌نی‌بان، آماده پاسخ‌گویی به شما هستند.

مطالب پیشنهادی:

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران کیه؟

انواع روش‌های تزریق ژل و چربی را می‌شناسید؟

فواید استفاده از ژل بهداشتی بانوان چیست؟
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «قیمت زاویه سازی صورت سال ۱۴۰۰ چند در می‌یاد؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..