مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
افتتاح جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک فردا با «پیتر پن»

با هنرنمایی هنرجویان کودک و نوجوان

نخستین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک که به دلیل وضعیت ناخواسته همه گیری کرونا، مجبور به تغییر زمانبندی جدول اجرا‌های خود شد، فردا ۷ مرداد با اجرای نمایش «پیتر پن» کار خود را به طور رسمی آغاز می‌کند.

افتتاح جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک فردا با «پیتر پن»به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایش‌های این جشنواره با هنرنمایی هنرجویان کودک و نوجوان آماده شده و گروه حرفه‌ای طراحی و پشتیبانی بخش‌های فنی و هنری تمام اجرا‌های جشنواره را همراهی می‌کند.

نمایش «پیتر پن» روز پنجشنبه ۷ مرداد نوبت اول اجرای خود را در ساعت ۱۲ و دومین اجرا را در ساعت ۱۵ انجام می‌دهد.

روز شنبه ۹ مرداد نیز نمایش «شاهزاده و گدا» در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ بر صحنه خواهد رفت.

سومین اجرای جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک به اجرای نمایش «هانسل و گرتل» اختصاص دارد که در روز دوشنبه ۱۱ مرداد روی صحنه می‌رود. این نمایش تنها یک اجرا در ساعت ۱۵ انجام می‌دهد.

نمایش «پوستین زرین» نیز روز چهارشنبه ۱۳ مرداد و در ساعت‌های ۱۵ و ۱۷ دو اجرا انجام می‌دهد.

پنجمین اجرای جشنواره مختص نمایش «بابا لنگ دراز» است که روز جمعه ۱۵ مرداد در ساعت ۱۵ و ۱۷ به نمایش در می‌آید.

۱۷ مرداد و در آخرین روز جشنواره نمایش «آرش کمانگیر» نیز در دو نوبت ۱۵ و ۱۷ دو اجرای خود را انجام خواهد داد.

ستاد جشنواره ضمن پوزش از خانواده بزرگ گروه تئاتر مستقل و عموم علاقه‌مندان به تئاتر آموزشی کودک و نوجوان اعلام کرد که به دلیل فشرده شدن روز‌های جشنواره و فرارسیدن ایام سوگواری ماه محرم، اجرای نمایش پری دریایی و زمان برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از هنرجویان و حامیان این رویداد که برای اولین بار شکل گرفته، به فرصتی دیگر موکول می‌شود.

اجرا‌های جشنواره تنها با حضور خانواده هنرجویان و تعداد محدودی از مهمانان ویژه از بین مربیان، هنرمندان، مسئولین تئاتر و نمایندگان رسانه‌ها که با دریافت کد مهمان از سایت تیوال شماره صندلی دریافت کرده‌اند روی صحنه خواهند رفت

اطلاعات کامل اجرا‌های جشنواره در سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com/panjomakfest قابل مشاهده است.

نخستین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک با مدیریت خانم مریم کاظمی در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران از ۷ تا ۱۷ مرداد برگزار می‌شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افتتاح جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک فردا با «پیتر پن»»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..