مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تکمیل پرداخت خسارت سیل ۹۸ کشاورزان خوزستان تا فردا

۲۳۰ میلیارد تومان از خسارات وارد شده به کشاورزان در سیلاب ۹۸ تا فردا به حساب کشاورزان واریز خواهد شد.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: امروز بنا بر درخواست کشاورزان حمیدیه، جلسه‌ای به ریاست استاندار خوزستان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد و مشکلاتی که پیرامون آب کشاورزی در بخش گمبوعه و روستا‌های این شهرستان به وجود آمده است، مورد بررسی قرار گرفت.

فاضل عبیات افزود: در این جلسه مقرر شد ظرف امروز تا روز آینده، باقی مانده مبالغ خسارت‌های کشاورزی وارد شده در سیلاب سال ۹۸ که مبلغ آن ۲۳۰ میلیارد تومان است به حساب کشاورزانی که زراعت‌شان خسارت دیده بود پرداخت شود.

وی گفت:: همچنین در ارتباط با رسیدن آب به روستا‌های انتهایی رودخانه کرخه نور تصمیم گرفته شد که سازمان آب و برق خوزستان طی یک یا دو روز آینده، آبرسانی به این مناطق را انجام دهد که در کرخه نور به ویژه در جا‌هایی که همچنان کمبود آب وجود دارد و حتی خشک است، آب جاری شود.

عبیات گفت: در خصوص تاسیسات آب شرب روستایی جلسات مختلفی در استانداری خوزستان برگزار شده است و با توجه به اعتبارات موجود که اعتبارات خوبی است و در اختیار سازمان آب و فاضلاب خوزستان قرار دارد، زمان‌بندی انجام پروژه‌های مربوط به آب شرب روستا‌ها نیز استخراج شده و بر آن تاکید شده است.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص روستای دهلیز ۲ از توابع بخش گمبوعه مقرر شد برای مشکلاتی که در ارتباط با آب وجود دارد مطابق با برنامه زمان‌بندی، پروژه‌های نهایی شده آبرسانی به روستا‌ها برای شرب انجام شود.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان تصریح کرد: در خصوص احشام، علوفه و نهاده‌های دامی که در حوزه کار سازمان جهاد کشاورزی قرار دارد نیز تصمیماتی اتخاذ شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تکمیل پرداخت خسارت سیل ۹۸ کشاورزان خوزستان تا فردا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..