مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
راه نجات صنایع خودروسازی ایران تعیین مدیران خودروساز از سوی سهامداران است

حجت‌الاسلام نوروزی در گفت‌وگو با بولتن نیوز:

گروه اقتصادی: نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به مشکلات صنعت خودروی کشور گفت: راه نجات صنایع خودروسازی ایران تعیین مدیران خودروساز از سوی سهامداران است.

حجت‌الاسلام حسینعلی نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به مشکلات صنعت خودروی کشور اظهار داشت:‌ ما معتقدیم که در صنعت خودروی کشور باید به سمت خصوصی‌سازی حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه دولت در شرکت‌های خودروسازی تنها شش درصد سهام دارد، افزود: سؤال ما ا ین است چرا دولتی که تنها شش درصد در خودروسازی سهام دارد باید مدیران خودروسازی را تعیین کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اگر شرکت‌های خودروسازی را خصوصی کنیم قطعاً از مرحله زیان‌دهی خارج و به سوددهی خواهد رسید.

حجت‌الاسلام نوروزی افزود: اگر مطابق اصل 44 قانون اساسی خودروسازی را خصوصی‌سازی کنیم هم شاهد افزایش سرمایه خواهیم بود و هم خودروهای باکیفیت تولید خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تأکید کرد: تنها راه نجات صنعت خودروسازی کشور از جمله ایران خودرو و سایپا این است که مدیران آنها از سوی سهامداران تعیین و منصوب شوند نه از سوی دولت که تنها شش درصد سهام دارد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «راه نجات صنایع خودروسازی ایران تعیین مدیران خودروساز از سوی سهامداران است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..