مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
والیبال ایران و یک کابوس مشترک برای رقبا (عکس)

دفاع روی تور یکی از مهمترین نقاط قوت تیم ملی والیبال ایران محسوب می‌شود.

گروه ورزشی: تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی روحیه‌بخش و فوق‌العاده مقابل لهستان در بازی اول خود، امروز در مسابقه دوم به مصاف ونزوئلا رفت و همانطور که انتظار می رفت موفق شد به راحتی و در سه ست پیاپی حریف خود را شکست دهد.

اما یکی از مهمترین نقاط قوت تیم ملی والیبال ایران در سال های اخیر دفاع روی تور قدرتمند ما بوده است. موضوعی که تا به اینجا و در دو بازی ابتدایی المپیک توکیو نیز به وضوح مشاهده شده و به جرأت می‌توان گفت که یکی از مهمترین دلایل غلبه تیم الکنو بر لهستان نیز همین فاکتور مهم بود.

تیم ملی والیبال ایران امروز و در جریان دیدار برابر ونزوئلا نیز در این بخش یعنی دفاع روی تور فوق العاده عمل کرد. سرو قامتان ما با دفاع های پیاپی حریف خود را کلافه کردند. در واقع این فاکتور می‌تواند در ادامه رقابت‌های المپیک نیز یکی از نقاط قوت ایران تلقی شود و به ما برای رسیدن به موفقیت های بزرگتر کمک کند.

والیبال ایران و یک کابوس مشترک برای رقبا (عکس)

والیبال ایران و یک کابوس مشترک برای رقبا (عکس)

والیبال ایران و یک کابوس مشترک برای رقبا (عکس)
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «والیبال ایران و یک کابوس مشترک برای رقبا (عکس)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..