مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
توصیه قهرمان المپیک؛ در خانه این کار را نکنید! (عکس)

لی فابین، وزنه بردار چینی با حرکت منحصر به فرد خود موفق به کسب مدال طلای المپیک شد.

گروه ورزشی: لی فابین در حالی 166 کیلوگرم وزنه را بالای سر خود برده بود که این عدد تقریبا سه برابر وزن بدن خودش است، اما این ورزشکار آماده در کمال تعجب پای راست خود را هنگام روی سر بردن وزنه بالا گرفت و با استایلی منحصر به فرد کار خود را تمام کرد. لی فابین که در بین هواداران این رشته به "فلامینگو" مشهور شده، مدعی شد با این کار راحت تر قادر به حفظ تعادل خود هنگام بالا بردن وزنه است.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از رزش 3، لی فابین گفت: "من قدرت درونی و عضلاتی بسیار قوی دارم. من می دانم که این حرکت هواداران را خوشحال می کند، اما من پیشنهاد نمی دهم مردم نیز همین حرکت را در خانه انجام دهند، زیرا ممکن است منجر به آسیب دیدگی شود."

لی فابین برای کسب مدال طلا با رقیب اندونزیایی خود، اکو یولی ایراوان مبارزه می کرد. او حرکت فلامینگو را با وزنه 172 کیلوگرم به سبک خودش پیاده کرده و اینگونه ایروان باید برای کسب مدال رکورد جهانی را می شکست. پس از دو اقدام ناموفق از ایروان، در نهایت لی فابین با مجموع 313 کیلوگرم قهرمان شد. ایروان نیز برای کسب چهارمین مدال المپیک خود در مجموع 302 کیلوگرم را بالای سر برد.

توصیه قهرمان المپیک؛ در خانه این کار را نکنید! (عکس)

توصیه قهرمان المپیک؛ در خانه این کار را نکنید! (عکس)

توصیه قهرمان المپیک؛ در خانه این کار را نکنید! (عکس)
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توصیه قهرمان المپیک؛ در خانه این کار را نکنید! (عکس)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..